کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نتایج آزمونهای ارشد دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد (92/2/15)

ایران کنفرانس

نتایج آزمونهای ارشد دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، علی صدر - معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی با اعلام اين خبر، افزود: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمونهای ارشد علمی کاربردی در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.

بر اساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز، داوطلبان باید جهت شركت در مصاحبه حضوري با در دست داشتن مدارک شامل تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت، چهار قطعه عكس 4×3 ، اصل مدرك كارشناسي مرتبط و يا گواهي موقت آن ، (داوطلباني كه تا تاريخ 31/6/1392 فارغ‌التحصيل مي‌شوند و در زمان ثبت‌نام اينترنتي فاقد گواهينامه پايان تحصيلات بوده و نسبت به تكميل فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي مذكور اقدام کرده اند، لازم است فرم مذكور را نيز ارائه کنند.)، اصل مدرک کارداني براي فارغ‌التحصيلان دوره کارشناسي ناپيوسته، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار مطابق شرايط مندرج در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي مذكور ، مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظيفه عمومي) مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنماي آزمون مذكور مشخص کند (براي برادران) و تکميل و ارائه "فرم شماره 301 " به همراه تمام مستندات مرتبط به مرکز ذيربط در روز مصاحبه، در يكي از روزهاي تعيين شده در اطلاعیه سازمان سنجش و به نشاني تعيين شده مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مصاحبه به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان