کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

رفع مشکل همزمانی آزمون‌های ارشد آزاد و علوم پزشکی/ تغییر زمان آزمون پزشکی آزاد (92/2/18)

ایران کنفرانس

رفع مشکل همزمانی آزمون‌های ارشد آزاد و علوم پزشکی/ تغییر زمان آزمون پزشکی آزاد

مدیر روبط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پاسخ به برخی کامت‌های ایسنا مبنی بر همزمانی برگزاری آزمون‌های کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آزاد و علوم پزشکی، گفت: تدابیر لازم برای رفع مشکل تداخل زمان برگزاری این دو آزمون انجام شد و براساس آن آزمون رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد به 11 خرداد موکول شد.

مهرداد ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در طی روزهای 9 الی 11 خرداد ماه، اظهارکرد: از آنجایی که آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی طی روزهای 9 و 10 خرداد ماه برگزار می‌شود، برای عدم تداخل رشته‌های گروه علوم پزشکی این دو آزمون برنامه‌ریزی لازم انجام شد.

وی افزود: بر این اساس مقرر شده است که آزمون‌ کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای گروه علوم پزشکی شامل رشته‌های مدیریت و خدمات بهداشتی درمانی، پرستاری، سم‌شناسی، نظارت بر امور دارویی و رشته‌های علوم پایه در روز شنبه 11 خرداد ماه برگزار شود.

ناظری ادامه داد: این درحالیست که آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در طی روزهای 9 و 10 خرداد ماه برگزار می‌شود، بنابراین داوطلبان نگرانی نسبت به این موضوع نداشته باشند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی: عوامل آزمون کارشناسی ارشد در قرنطینه هستند

همچنین در این باره دکتر غلامرضا حسن‌زاده رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، گفت: امکان تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از سوی وزارت بهداشت امکان‌پذیر نیست.

وی با بیان اینکه تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از سال گذشته مشخص و اعلام شده است و هم اکنون دست‌اندرکاران این آزمون در قرنطینه به سر می‌برند، اظهار کرد: تغییر زمان این آزمون با توجه به تعداد زیاد داوطلبان برای وزارت بهداشت غیر ممکن است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان