عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد (92/2/25)

ایران کنفرانس

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی (PHD) اعلام شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی، رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.com کارنامه خود را مشاهده کنند.

وی در مورد داوطلبان بدون آزمون نیز، اظهار کرد: این دسته از داوطلبان نیز می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت www.azmoon.com از امکان حضور خود در مرحله مصاحبه مطلع شوند.

اقبالی به زمان مصاحبه پذیرفته شدگان این مرحله اشاره و تصریح کرد:‌ تاریخ، محل و چگونگی مصاحبه رشته‌های مختلف از اول خرداد به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند از زمان،‌ محل و جزییات مصاحبه خود مطلع شوند، بنابراین به پذیرفته شدگان این مرحله توصیه می‌شود به سایت مرکز آزمون در تاریخ مذکور مراجعه کنند تا در موعد مقرر برای مصاحبه حاضر شوند.

مشاور رییس دانشگاه آزاد درباره ظرفیت پذیرش امسال خاطرنشان کرد: امسال بیش از 1800 نفر در دوره با آزمون و 400 نفر در دوره بدون آزمون پذیرش خواهند شد که حاکی از رشد 22 درصدی پذیرش نسبت به سال گذشته است.

وی درمورد نحوه ارزشیابی این دوره با آزمون، افزود: در آزمون دکتری تخصصی امسال 75 درصد آزمون کتبی و 25 درصد امتیاز برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.

اقبالی درباره زمان اعلام نتایج قطعی آزمون نیز گفت: نتایج نهایی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام خواهد شد که از طریق روابط عمومی مرکز آزمون در موعد مقرر اطلاع رسانی می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: چنانچه داوطلبان در خصوص این آزمون با سوال‌ یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند با ارسال ایمیل به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید با کارشناسان مرکز آزمون ارتباط حاصل و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان