کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

تأسیس دانشگاه جامع ایرانیان در امارات متحده عربی/ نحوه پذیرش دانشجو در شعب دوبی (92/3/13)

ایران کنفرانس

تأسیس دانشگاه جامع ایرانیان در امارات متحده عربی/ نحوه پذیرش دانشجو در شعب دوبی

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به آخرین وضعیت نظام مند شدن پذیرش ایرانیان مقیم امارات در شعب دانشگاههای ایرانی گفت: وزارت علوم تأسیس یک دانشگاه جامع را در امارات متحده عربی پیگیری می‌کند.

ارسلان قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای استفاده از ظرفیت شعبات واحد دوبی 4 دانشگاه آزاد اسلامی، شیراز، شهید بهشتی و پیام نور برای پذیرش ایرانیان مقیم امارات، اظهار داشت: هفته گذشته جلسه ای با حضور روسای این دانشگاهها به منظور ارائه دیدگاهها در زمینه تقویت و توسعه این شعبات فعال در دوبی و تحت پوشش قرار دادن تحصیل ایرانیان مقیم امارات متحده عربی برگزار شد.

وی با بیان اینکه شعبات مذکور از نظر کمی و کیفی باید نظام مند شوند، اظهار داشت: نظارت بر دوره ها و حضور تمام وقت استادان، تجهیز آزمایشگاهها برای رشته های مهندسی و رشته های نیازمند آزمایشگاه، انتخاب روسایی که دارای حداقل 5 سال سابقه استادیاری باشند، در نظر گرفتن سابقه اجرایی این روسا، تشکیل جلسات مستمر و ماهانه با حضور روسای این شعبات و سفیر ایران در دوبی، همچنین تشکیل جلسات هر شش ماه یک بار با حضور نماینده وزارت علوم، در دستور کار قرار دارد.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل شرط پذیرش دانشجویان ایرانی در این دانشگاهها را اقامت دائم در امارات اعلام و به یکی از تاکیدات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: این نهاد بر ماندگاری و توسعه شعبات دانشگاهی در دوبی تاکید دارد و حتی پیشنهاد تاسیس دانشگاه جامع در امارات متحده عربی را مطرح کرده که در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است.

قربانی با اشاره به شیوه های پذیرش دانشجو در این شعبات، اظهار داشت: پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری سازمان سنجش یا کنکوری که با نظارت سازمان سنجش برگزار می شود، صورت خواهد گرفت.

به گفته وی، شهریه ها ابتدا باید نظام مند شده سپس بر اساس مصوبه هیأت امنای شعبات از دانشجویان دریافت می شود.

این مقام مسئول وزارت علوم درباره رشته های این شعبات، تاکید کرد که رشته های تقاضا محور در این شعبات مورد پذیرش قرار می گیرد.

وی درباره شعبه دوبی دانشگاه شهید بهشتی، خاطرنشان کرد: در تلاشیم شعبه دوبی دانشگاه شهیدبهشتی بار دیگر فعال شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان