عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

زمان مصاحبه ۴ رشته دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد (92/3/13)

ایران کنفرانس

زمان مصاحبه ۴ رشته دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

خبرگزاری آنا: زمان مصاحبه ۴رشته دکتری تخصصی شامل: زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، معماری و شهرسازی، از امروز دوشـنبه ۱۳/۰۳/۹۲ اعـلام شـد.

ناصر اقبالی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، افزود: داوطـلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net نسبت به وضعیت مصاحبه خود اطلاع حاصل نمایند.

وب به دعوت شدگان توصیه کرد: برای متقاضیان با آزمون همه سوابق علمی و تحقیقاتی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف مورد نیاز است که هر داوطلب باید آن را به همراه داشته باشد همچنین ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد جزو مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه می باشد.

اقبالی درخصوص مدارک موردنیاز متقاضیان بدون آزمون گفت: این دسته از متقاضیان نیز باید سوابق علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه های مرتبط با رشته خود به همراه داشته باشند همچنین اصل مدرک کارشناسی ارشد، ریز نمرات، پایان نامه کارشناسی ارشد، گواهینامه رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت احراز رتبه) نیز از مدارک مورد نیاز است.

رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: متقاضیان بدون آزمون باید علاوه بر مدارک ذکر شده تصویر اول صفحه شناسنامه، پیوست شماره 3 صفحه 44 دفترچه راهنما و فیش واریزی را نیز به همراه داشته باشند.

اقـبـالـی در پـایـان تـوصیه کـرد: مـتقاضیان اگـر بـا سـؤال یـا ابـهامـی مـواجـه شـدنـد، مـی تـوانند از طـریـق سـایـت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان