کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آغاز زمان ارایه درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز/اعلام جزئیات انتقال (92/3/16)

ایران کنفرانس

آغاز زمان ارایه درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز/اعلام جزئیات انتقال


دانشجویان می‌توانند درخواست نقل و انتقالات خود را از امروز ۱۶ خردادماه تا ۱۶ تیرماه برای نیم‌ سال اول سال تحصیلی ارایه دهند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به واحدهای دانشگاه آزاد اختیار کامل داده شده است تا دانشجویان بتوانند برای نقل و انتقالات به واحد مبدا مراجعه کرده و در همان جا مسائل نقل و انتقالات را پیگیری کنند.

در حال حاضر به جز استان‌های تهران و البرز در تمام استان‌ها شرایط نقل و انتقالات بر اساس آیین‌نامه فراهم است، بر این اساس رعایت جدول هم‌طرازی الزامی ندارد و دانشجویان می‌توانند در واحدهای غیرهم‌طراز بحث مهمانی خود را پیگیری کنند.

خانواده‌های ایثارگران و افراد دارای بیماری‌های خاص و همچنین فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها مشمول نقل و انتقال استان تهران و البرز می‌شوند.

براساس این گزارش، بیماران تالاسمی، هموفیلی، پیوند کلیوی، ام‌اس و برخی سرطان‌ها شامل آیین‌نامه بیماران خاص می‌شوند و بیماران دیگر نیز می‌توانند از طریق کمیته پزشکی بررسی کنند. به طور مثال اگر در شهرستانی بیماری وجود داشته باشد که امکان درمان وی در آن شهرستان نباشد کمیسیون پزشکی تشخیص می‌دهد که این دانشجو در نزدیکترین مکان به تحصیل ادامه دهد.

بر اساس آیین‌نامه در طراز‌های بالا به پایین امکان مهمانی دائم وجود دارد ولی اگر از طراز پایین به بالا باشد نظر دبیر هیئت امنای استان‌ها نیز لازم است.

به واحدهای دانشگاه آزاد اجازه داده شده است که تا 20 درصد انتقال ورودی‌های هر سال را در هر رشته تحصیلی پیگیری کنند. در واحدها کمیته‌ای تحت عنوان کمیته نقل و انتقالات شامل معاونت دانشجویی، مدیر دانشجویی، رئیس واحد و رئیس مرکز تشکیل شده است که این مسائل را پیگیری می‌کند.

دانشجویان متقاضی از 16 خردادماه تا 16 تیرماه در نیم‌سال اول و از 15 آذرماه تا 15 دی ماه در نیم سال دوم برای ارائه درخواست خود به واحد مبدا فرصت دارند.

افرادی که نتایج آزمونشان شهریورماه اعلام می‌شود باید بدانند که برای مهمان شدن حتما باید یک ترم را بگذرانند که این یک ترم می‌تواند از طریق مرخصی تحصیلی یا ثبت‌نام باشد.

برای انتقال و مهمانی دانشجویان هزینه‌ای دریافت نمی‌شود ولی افرادی که مهمان موقت هستند باید درصدی را به واحد مبدا پرداخت کنند که این درصد معادل ده درصد شهریه ثابت دانشگاه است.

در حال حاضر این شرایط برای تمام استان‌ها به جز استان‌های تهران و البرز انجام می‌شود ولی در استان‌های تهران و البرز نیز افراد واجد شرایط می‌توانند از این شرایط بهره ببرند. به طور مثال دخترانی که ازدواج می‌کنند می‌توانند از شرایط نقل و انتقالات استفاده کنند. همچنین افرادی که پدر یا مادر خود را از دست داده‌اند نیز شامل این آیین‌نامه می‌شوند.

در مورد مقطع کارشناسی ارشد نیز این آیین‌نامه به همین ترتیب به واحدها ابلاغ شده است ولی در مورد دکترای تخصصی مهمانی و انتقال ممنوع مطلق است.

همچنین افرادی که دو ترم معدل بالای 17 داشته باشند نیز مشمول این آیین‌نامه هستند و کسانی که در دوره مهمانی موقت خود در طول دو ترم معدل بالای 14 داشته باشند، می‌توانند مهمان دائم شوند.

به گزارش فارس، این آیین‌نامه برای مدیران سیاسی یعنی سفرا، وزرا، نمایندگان مجلس و همسران و فرزندانشان نیز امکان‌پذیر است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان