کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

جزئیات آزمون سراسری ۹۲ اعلام شد (92/3/20)

ایران کنفرانس

جزئیات آزمون سراسری ۹۲ اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، داوطلبان هر یک از گروه‌های آزمایش پنج‌گانه ضرورت دارد در یک نیمروز (یک جلسه) به سوالات عمومی و اختصاصی مشخص شده پاسخ دهند. سوالات آزمون عمومی هر یک از گروه‌های آزمایشی پنج‌گانه در یک دفترچه به نام دفترچه شماره یک چاپ شده است. در این دفترچه جمعا صد سوال عمومی شامل 25 سوال زبان و ادبیات فارسی، 25 سوال عربی، 25 سوال فرهنگ و معارف و 25 سوال زبان انگلیسی درج شده است.

گفتنی است؛ داوطلبان هر کدام از گروه‌های پنج‌گانه باید در مدت 75 دقیقه به سوالات پاسخ دهند.

داوطلبانی که به معارف غیراسلام پاسخ می‌دهند یا زبان خارجی آنها غیرانگلیسی است لازم است به ترتیب به سوالات اقلیت‌های مذهبی مربوط (مسیحی، کلیمی یا زرتشتی) و زبان خارجی غیرانگلیسی (فرانسه، آلمانی، ایتالیایی یا روسی) که به ضمیمه دفترچه عمومی آنان قرار دارد پاسخ دهند.

داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی در صبح پنجشنبه 6 تیرماه در آزمون شرکت خواهند کرد و علاوه بر پاسخگویی به سوالات عمومی باید به سوالات اختصاصی نیز پاسخ دهند.

همچنین دفترچه اختصاصی گروه آزمایشی ریاضی‌و فنی (گروه 1) برای تمام داوطلبان شامل یک دفترچه به نام دفترچه شماره دو است. در دفترچه شماره 2 جمعا 135 سوال اختصاصی درج شده که همه داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی باید به 55 سوال ریاضیات، 45 سوال فیزیک و 35 سوال شیمی جمعا در زمان 175 دقیقه پاسخ دهند.

همچنین داوطلبان گروه تجربی لازم است، در صبح جمعه 7 تیرماه علاوه بر پاسخگویی به سوالات آزمون عمومی به سوالات اختصاصی مربوط نیز پاسخ دهند.

آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی (گروه 2) برای تمام داوطلبان (به جز دارندگان دیپلم بهیاری یا شاغلین به حرفه بهیاری) که دارای دو دفترچه است شامل یک دفترچه به نام دفترچه شماره 2خواهد بود.

دفترچه شماره دو حاوی 170 سوال اختصاصی است که داوطلبان باید به این سوالات شامل 25 سوال زمین‌شناسی، 30 سوال ریاضی، 50 سوال زیست‌شناسی، 30 سوال فیزیک و 35 سوال شیمی دفترچه شماره 2 در مدت 175 دقیقه پاسخ دهند.

همچنین دفترچه شماره 3 شامل 50 سوال دروس تخصصی بهیاری است که داوطلبان دارای مدرک دیپلم بهیاری یا بهیاران شاغل باید در مدت 30 دقیقه به سوالات دفترچه علاوه بر دفترچه‌های یک و دو پاسخ دهند.

به علاوه داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی که در صبح شنبه 8 تیرماه در آزمون شرکت می‌کنند باید علاوه بر پاسخگویی به سوالات عمومی به سوالات اختصاصی این گروه نیز پاسخ دهند.

دفترچه آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی (شماره 3) هم برای تمام داوطلبان (به جز داوطلبان دارنده گواهی‌نامه دوره پیش‌دانشگاهی علوم و معارف اسلامی که شامل دو دفترچه است) شامل یک دفترچه شماره 2 می‌باشد. در این دفترچه تعداد 180 سوال اختصاصی درج شده و تمام داوطلبان باید به این سوالات در مدت 165 دقیقه پاسخ دهند.

دفترچه شماره 2 حاوی 20 سوال ریاضی، 15 سوال اقتصاد، 30 سوال زبان و ادبیات فارسی، 20 سوال عربی، 15 سوال تاریخ، 15 سوال جغرافیا، 20 سوال علوم اجتماعی، 25 سوال فلسفه و منطق و همچنین 20 سوال روانشناسی است.

لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی که گواهی‌نامه مدرک علوم معارف اسلامی دارند باید درس اصول عقاید و فقه را امتحان دهند و علاوه بر پاسخگویی به سوالات آزمون دفترچه شماره 2 به 20 سوال درس اصول عقاید و فقه دفترچه شماره 3 در مدت 20 دقیقه پاسخ دهند.

همچنین داوطلبان گروه آزمایشی  هنر که در بعدازظهر پنج‌شنبه 6 تیرماه در آزمون شرکت خواهند کرد و سوالات اختصاصی آنان در دفترچه آزمون اختصاصی گروه آزمایشی شماره 4 چاپ شده باید به 160 سوال اختصاصی شامل 30 سوال درک عمومی هنر، 30 سوال درک عمومی ریاضی-فیزیک، 20 سوال ترسیم فنی، 20 سوال خلاقیت تصویری و تجسمی، 20 سوال خلاقیت نمایشی، 20 سوال خلاقیت موسیقی و 20 سوال خواص مواد درج شده در دفترچه شماره 2 در مدت 165 دقیقه پاسخ دهند.

داوطلبان گروه آزمایشی زبان خارجی نیز که آزمون آنها در بعدازظهر جمعه 7 تیرماه برگزار می‌شود، باید علاوه بر پاسخگویی به سوالات عمومی  به سوالات اختصاصی دفترچه آزمون اختصاصی گروه آزمایشی زبان خارجی (گروه 5) پاسخ دهند.

در دفترچه شماره 2 گروه زبان خارجی، جمعا 70 سوال زبان انگلیسی (برای داوطلبانی که زبان خارجی آنها انگلیسی‌باشد) 70 سوال اختصاصی زبان آلمانی و 70 سوال زبان فرانسه (برای داوطلبانی که زبان خارجی آنها آلمانی و فرانسه باشد) درج شده است و داوطلبان باید بر حسب مورد به 70 سوال در مدت 105 دقیقه پاسخ دهند.

شایان ذکر است، داوطلبانی که در گروه‌های زبان خارجی، زبان انتخابی آنها ایتالیایی و روسی باشد نیازی به پاسخگویی به سوالات اختصاصی ندارند و به جز دفترچه عمومی دفترچه‌ای به آنها داده نخواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان