عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

گزینش علمی و پذیرش دانشجو در کنکور سراسری ۹۲ دانشگاه آزاد توسط مرکز آزمون (92/4/4)

ایران کنفرانس

گزینش علمی و پذیرش دانشجو در کنکور سراسری ۹۲ دانشگاه آزاد توسط مرکز آزمون

گزینش علمی و پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در کنکور سراسری سال ۹۲ شامل رشته های پزشکی و غیرپزشکی توسط مرکز آزمون صورت خواهد گرفت.

ناصر اقبالی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با بیان این مطلب افزود: پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل رشته های پزشکی و غیرپزشکی توسط مرکز آزمون صورت خواهد گرفت و علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه آزاد در صورت پذیرش می توانند در رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

اقبالی در ادامه افزود: این دسته از داوطلبان که قبلاً در آزمون مشترک با سازمان سنجش ثبت نام کرده اند باید در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ 6 و 7 و 8 تیرماه 92 در آزمون سراسری شرکت نمایند.

اقبالی درخصوص انتخاب رشته متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد گفت: این دسته متقاضیان باید درنظر داشته باشند که زمان انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد همزمان با سازمان سنجش در مردادماه توسط مرکز آزمون اعلام خواهد شد و علاقه مندان می توانند رشته های دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کنند.

رئیس مرکز آزمون در ادامه گفت: متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد، نباید دغدغه ای داشته باشند چراکه گزینش علمی، روال پذیرش و اعلام اسامی همچنان مانند گذشته توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

وی در پـایـان گـفـت: مــتـقـاضـیـان اگـر بـا سـؤال یـا ابـهامـی مـواجـه شـدنـد، مـی تـوانـنـد از طـریـق سـایـت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان