کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پرداخت کمک هزینه غیر نقدی و مایحتاج کارکنان دانشگاه آزاد در ماه مبارک رمضان (92/4/10)

ایران کنفرانس

پرداخت کمک هزینه غیر نقدی و مایحتاج کارکنان دانشگاه آزاد در ماه مبارک رمضان

به منظور توجه به معیشت کارکنان دانشگاه آزاد،کمک هزینه اقلام مصرفی در ماه مبارک رمضان تا سقف یک میلیون ریال و کمک هزینه غیرنقدی در قالب کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال به کارکنان دانشگاه پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در بخشنامه معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی به روسای مناطق، واحدها و مرکز آموزشی دانشگاه آزاد با موضوع «کمک هزینه مایحتاج کارکنان در دانشگاه آزاد» آمده است: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در راستای توجه به معیشت همکاران، واحدها و مرکز آموزشی موظف هستند نسبت به تهیه بخشی از مواد خوراکی و مصرفی مورد نیاز کارکنان دانشگاه از قبیل خرما،روغن، گردو و... که عموما در این ماه مبارک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، به ازای هر یک از کارکنان مبلغ یک میلیون ریال تهیه کنند.

بر این اساس به اعضای هیات علمی و مشمولان متخصص تمام وقت کارکنان غیرعضو هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی، قطعی، رسمی آزمایشی، قراردادی، خرید خدمت و کارکنان ساعتی تمام وقت که حق بیمه آنان پرداخت می‌شود مبلغ یک میلیون ریال پرداخت گردد. در همین راستا به کلیه افراد مذکور که به صورت نیمه وقت در دانشگاه اشتغال دارند معادل 500 هزار ریال پرداخت می شود.

همچنین با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به منظور قدردانی از کارکنان خدوم و زحمتکش دانشگاه بر اساس موفقت هیات رئیسه دانشگاه، مبلغ دو میلیون ریال در قالب کارت هدیه به کارکنان پرداخت می شود.

به اعضای هیات علمی و مشمولان متخصص تمام وقت،کارکنان غیرعضو هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، قراردادی ، خرید خدمت و کارکنان ساعتی تمام وقت که حق بیمه آنان پرداخت می شود، مبلغ  دو میلیون ریال پرداخت می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان