عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

2 دانشگاه در صدر استخدام هیأت علمی (92/4/20)

ایران کنفرانس

2 دانشگاه در صدر استخدام هیأت علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه پیام نور با جذب حدود 3 هزار نفر بالاترین جذب را داشته و دانشگاه تهران با جذب بیش از یک هزار و 200 نفر در رتبه دوم جذب قرار دارد.

دکتر محمدرضا مردانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس برنامه پنجم توسعه باید 47 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور جذب شوند.

وی ادامه داد: اکنون درسال سوم برنامه قرار داریم و تا کنون 20 هزار نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی جذب شده‌اند و این نشان می دهد برای سال های باقی مانده باید شیب تندتری در جذب داشته باشیم.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم افزود: دانشگاه هایی که نسبت استاد به دانشجوی آنها اجازه می دهد و از امکان پرداخت حقوق هیات علمی برخوردارند، می توانند بدون هیچ محدودیتی از سوی وزارت علوم نسبت به جذب اعضای هیات علمی در رشته هایی که نیاز دارند اقدام کرده و نسبت استاد به دانشجو را متعادل کنند.

وی درخصوص دانشگاه‌هایی که بیشترین و کمترین جذب را داشته اند، گفت: دانشگاه پیام نور چون دارای مراکز متعدد است با جذب حدود 3 هزار نفر بالاترین جذب را داشته و دانشگاه تهران با جذب بیش از یک هزار و 200 نفر در رتبه دوم قرار دارد و دانشگاه‌های غیر دولتی به دلیل موانع پیش رو، کمترین جذب را داشتند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تصریح کرد: دانشگاه های تازه تاسیس و جوان دولتی مانند دانشگاه های ملایر، ایلام و صنعتی همدان نیز جذب خوبی داشته اند.

وی افزود: تعداد افراد جذب شده از فارغ التحصیلان داخلی بیش از فارغ التحصیلان از خارج کشور است و دلیل آن هم تعداد زیاد فارغ التحصیلان داخلی است که خواستار جذب هستند با این وجود عمده فارغ التحصیلانی که از دانشگاه های برتر دنیا مراجعه کرده اند نیز پذیرش شده اند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان