چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تاسیس می‌شود (92/4/21)

ایران کنفرانس

پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تاسیس می‌شود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تبریز موافقت کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، بر اساس تصمیم شورای گسترش آموزش عالی و با موافقت وزیر علوم، پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تبریز تأسیس می‌شود.

میر جلیل اکرمی رییس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در جلسه شورای دانشگاه با اشاره به موافقت با تأسیس پردیس دانشگاه در تبریز، این موفقیت را حاکی از توانایی دانشگاه در راستای برداشتن گام‌های مؤثر و شایسته در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی و وجود استعداد و توانایی در دانشگاه برای ایجاد پردیس و مدیریت آن و توسعه همه جانبه دانشگاه دانست.

وی افزود: وزارت علوم با لحاظ فضای کالبدی مناسب منابع انسانی کار آمد و اعضای هیأت علمی با دانش و مجرب و نیز وجود تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و همچنین توان اجرایی و مدیریت بالا در این دانشگاه با ایجاد پردیس این دانشگاه در تبریز موافقت کرده است.

همچنین موسی محمد پور رییس پردیس دانشگاه تبریز نیز در این جلسه، گفت: یکی از مزایای منحصر به فرد پردیس تبریز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افزایش بهره‌وری و رضایتمندی اعضای هیات علمی آن به دلیل کاهش تردد بین شهر تبریز و سایت اصلی خواهد بود که پیش‌بینی می­‌شود با توجه به مقطع رشته­‌های دایر در این واحد تعاملات با مراکز آموزشی، پژوهشی و صنعتی افزایش یابد.

وی در خصوص نحوه پذیرش دانشجو در پردیس تبریز، گفت: پذیرش دانشجو در این پردیس به صورت ترکیبی از آزمون کتبی ومصاحبه توسط دانشگاه انجام ونظارت کامل بر نحوه پذیرش دانشجویان در کلیه مقاطع به خصوص مقطع دکتری بر عهده سازمان سنجش آموزش است و چنانچه تعداد داوطلبان ورود به هر رشته کمتر از 20 نفر باشد، آزمون ورودی فقط به صورت مصاحبه انجام می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان