کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

طرح پردیس در دانشگاه صنعتی اراک تدوین شد (92/4/21)

ایران کنفرانس

طرح پردیس در دانشگاه صنعتی اراک تدوین شد

رییس دانشگاه صنعتی اراک از اجرای طرح پردیس دانشگاهی در این دانشگاه خبر داد.

عباس پاک در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مرکزی، ضمن اعلام این خبر، گفت: طرح پردیس دانشگاه صنعتی اراک شامل بخش‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.

وی با بیان این که طرح مذکور با هدف بررسی و نیاز سنجی استان مرکزی و منطقه در راستای افزایش رشته‌های دانشگاهی ترکیبی تدوین شده است، افزود: در این طرح با پیگیری‌های لازم در راستای افزایش رشته‌های دانشگاهی مورد نیاز استان و منطقه، تعداد دانشجویان این دانشگاه طی برنامه‌ای 10 ساله به 7000 دانشجو افزایش خواهد یافت.

رییس دانشگاه صنعتی اراک با اشاره به انجام بررسی‌های لازم برای افزایش رشته‌های مورد نیاز منطقه در این دانشگاه، اضافه کرد: این دانشگاه در نظر دارد، در راستای ایجاد تعدادی رشته‌های تحصیلی خاص به دلیل نیاز فراوان استان اقدام کند.

پاک با بیان اینکه برخی رشته‌ها، ترکیبی از مهندسی و پزشکی است، خاطرنشان کرد: رشته‌هایی همچون مهندسی محیط زیست، به دلیل آلودگی هوای کلان شهر اراک یکی از رشته‌های مورد نیاز در استان است، که با جلسات و بررسی‌های پی در پی این دانشگاه در رشته مذکور در آینده‌ای نزدیک به پذیرش دانشجو اقدام می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از رشته‌های دانشگاهی در رشته‌های مهندسی و پزشکی در استان به دلیل صنعتی بودن مورد نیاز است، تصریح کرد: طی بررسی‌های به عمل آمده، حدود 16 رشته مورد نیاز در جلسات مختلف در حال بررسی است و در صورت موافقت سازمان سنجش این رشته‌ها اعلام و علاقمندان به رشته‌های مذکور مشغول به تحصیل خواهند شد.

رییس دانشگاه صنعتی اراک همچنین از پذیرش دانشجو در گرایش تاسیسات خبر داد و تصریح کرد: دانشگاه صنعتی اراک دومین دانشگاه کشور بعد از دانشگاه امیرکبیر، در پذیرش دانشجوی گرایش تاسیسات است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان