ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

آغاز ثبت نامهای بدون آزمون دانشگاه آزاد در کاردانی و کارشناسی (92/5/5)

ایران کنفرانس

آغاز ثبت نامهای بدون آزمون دانشگاه آزاد در کاردانی و کارشناسی

به گزارش خبرنگار مهر، سه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد از امروز به شرح ذیل آغاز می شود.

ثبت نام رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته

فرایند نام نویسی بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از  شنبه 5 مرداد در سامانه مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز می شود.

هر داوطلب با تهيه يك كارت اعتباري مي تواند يك رشته محل را انتخاب و ثبت نام خود را انجام دهد.

ثبت نام اينترنتي پس از قطع شدن امكان اصلاح ندارد، اگر داوطلبي بخواهد رشته/محل خود را تغيير دهد، مي تواند با تهيه مجدد كارت اعتباري نسبت به ثبت نام خود در رشته و محل جديد اقدام کند.

ثبت نام کنندگان می توانند از دوم شهریورماه برای ثبت نام به مراکز قبولی خود، مراجعه کنند.

ثبت نام كارشناسي پيوسته

به گزارش مهر، فرایند ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامي از شنبه 5 مرداد در سامانه مرکز آزمون به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود.

متقاضيان این مقطع می توانند با تهيه كارت اعتباري، 10 رشته/محل را با توجه به علاقه انتخاب کنند، داوطلبان بايد انتخاب هاي خود را از يك مجموعه آموزشي و از يك نظام آموزشي انجام دهند، به عبارت ديگر 10 انتخاب داوطلبان باید از سيستم پاره وقت يا تمام وقت صورت گیرد و امكان انتخاب هم از تمام وقت و هم از پاره وقت وجود ندارد.

براي ثبت نام داوطلبان هيچ محدوديتي به لحاظ مدرك ديپلم متوسطه آنها وجود ندارد و هر داوطلب مي تواند از هريك از مجموعه هاي آموزشي بر اساس علاقه انتخاب رشته و ثبت نام كند.

با توجه به اينكه پذيرش دانشجوي بدون آزمون بر اساس معدل دیپلم داوطلبان انجام می شود، در صورتی که دیپلم فرد با رشته انتخابی مغایرت داشته باشد با اعمال ضریبی معدل مذکور اصلاح خواهد شد تا امکان مقایسه معدل داوطلبان وجود داشته باشد.

نتایج پذیرفته شدگان این مقطع اواسط شهریور ماه اعلام خواهد شد.

ثبت نام كارشناسي ناپيوسته

نام نویسی از متقاضیان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد از  شنبه 5 مرداد در سامانه www.azmoon.org شروع می شود.

هر داوطلب مي تواند يك رشته و حداكثر تا ده واحد دانشگاهي را انتخاب کند و هيچ محدوديتي در انتخاب رشته وجود نداشته و نيازي به رعايت تجانس بين مدرك كارداني و انتخاب رشته كارشناسي اين دسته از متقاضيان وجود ندارد.

در صورتيكه ميزان تقاضاي برخي رشته و محل ها از ظرفيت پذيرش آنها فراتر باشد پذيرش دانشجو با اولويت معدل فوق ديپلم و رعايت شرط هم نامي و يا تجانس مدرك فوق ديپلم با رشته كارشناسي مورد تقاضا صورت خواهد گرفت.

نتايج پذيرفته شدگان اين مقطع اواسط شهريورماه اعلام خواهد شد.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان