هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

زمان انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۷ مردادماه (92/5/12)

ایران کنفرانس

زمان انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۷ مردادماه

زمان انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل دکتری حرفه ای، کاردانی ناپیوسته رشته های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته های پزشکی و غیرپزشکی از روز پنجشنبه ۱۷ مردادماه سال جاری آغاز و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

ناصر اقبالی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،با بیان این مطلب افزود: زمان انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل: دکتری حرفه ای، کاردانی ناپیوسته رشته های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته های پزشکی و غیرپزشکی از روز پنجشنبه 17 مردادماه سال جاری آغاز و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: داوطلبان می توانند با توجه به کارنامه خود که از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نموده اند ، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. وی در خصوص این دسته از متقاضیان گفت: داوطلبان رشته های با آزمون باید به سایت www.azmoon.orgمراجعه و با توجه به گروه آزمایشی خود و براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب نمایند.

پذیرش دانشجو در انتخابهای 20گانه داوطلبان صرفاً با اولویت نمره کل خواهد بود و درج یک رشته/محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه نخواهد داشت.

به داوطلبان توصیه می شود صرفاً براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته/شهرها اقدام نمایند.

اقبالی در ادامه گفت: اسامی قطعی پذیرفته شدگان در شهریورماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند پس از اعلام نتایج که از طریق مرکز آزمون صورت می پذیرد به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

وی در پـایـان تـوصـیـه کـرد: داوطـلـبان مـی تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

چهاردهمین کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

یازدهمین کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان