ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی از20 مرداد آغاز می‌شود (92/5/13)

ایران کنفرانس

ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی از 20 مرداد آغاز می‌شود

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، از اعلام نیاز 5761 نفری دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی برای جذب هیات علمی در شهریور ماه سال 92 خبر داد.

محمدرضا مردانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ثبت‌نام دانشگاه‌ها بر روی سامانه از 20 تیرماه آغاز شده است، گفت: سامانه مرکز جذب وزارت علوم تا 15 مرداد ماه سال جاری به منظور ثبت اعلام نیاز دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ویژه هفتمین فراخوان سراسری جذب اعضای هیات علمی و راتبه تحصیلی شهریور ماه 92 فعال شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع کل اعلام نیازها، 3876 نیاز مربوط به دانشگاه‌های دولتی است، اظهارکرد: از این تعداد 1080 اعلام نیاز برای بورس، 2203 پیمانی دکتری، 121 پیمانی ارشد و 457 نیاز برای طرح سربازی مطرح شده است.

مردانی درباره اعلام نیاز دانشگاه‌های غیرانتفاعی برای جذب هیات علمی نیز، تصریح کرد: از مجموع 1730 اعلام نیاز دانشگاه‌های غیرانتفاعی، 160 مورد بورس، 928 مورد پیمانی دکتری، 496 مورد پیمانی ارشد و 98 مورد طرح سربازی است.

به گفته رییس مرکز جذب وزارت علوم تاکنون 155 اعلام نیاز از سوی دستگاه‌های اجرایی در سامانه ثبت شده که از این تعداد 19 نیاز بورس، 75 نیاز پیمانی دکتری، 42 نیاز پیمانی ارشد و 19 نیاز سربازی مطرح شده است.

وی زمان آغاز ثبت‌نام داوطلبان جذب اعضای هیات علمی در فراخوان شهریور ماه 92 را از 20 مرداد تا 15 شهریور ماه 1392 اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی باید پس از دریافت مجوزهای لازم از هیات امنای مربوطه و حوزه معاونت آموزشی وزارت علوم، نیازمندی‌های خود را بر اساس برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران برای فراخوان شهریور 1392 از زمان‌های مذکور بر روی سامانه مرکز جذب بارگذاری کنند.

شایان ذکر است، پیش از این وزارت علوم مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی را پایان مهر ماه اعلام کرده بود که در اطلاعیه‌ای زمان مذکور را اصلاح کرد.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان