ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

انتخاب ۲۰ رشته/محل در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی (92/5/15)

ایران کنفرانس

انتخاب ۲۰ رشته/محل در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی

هر داوطلب در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می تواند بر اساس علاقه ۲۰ رشته/محل را انتخاب کند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: هر داوطلب در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می تواند بر اساس علاقه 20 رشته/محل را از یک مجموعه امتحانی انتخاب و در سایت ثبت نماید.

اقبالی درخصوص نحوه گزینش افزود: نحوه گزینش علمی داوطلبان صرفاً براساس نمره کل در زیر گروه متناسب با رشته انتخابی سنجیده می شود، لذا انتخاب اول مزیت رقابتی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد. رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: 20 انتخاب هر داوطلب به طور همزمان مورد بررسی و ارزشیابی قرار می گیرد و لذا برای انتخاب رشته امسال، رشته های ستاره دار وجود ندارد.

اقبالی در ادامه تأکید کرد: داوطلبان فقط یکبار امکان انتخاب رشته در هر گروه آزمایشی و هر نظام آموزشی را دارند و چنانچه این قاعده در هنگام ثبت نام مورد توجه قرار نگیرد، امکان ویرایش و انتخاب رشته مجدد وجود ندارد.

مشاور ریاست دانشگاه در ادامه گفت: داوطلبانی که باتوجه به ضوابط اعلام شده امکان برخورداری از شرایط سهمیه بسیج فعال و همسر و فرزند جانباز 25% تا 49% را دارند، می بایست در فرم انتخاب رشته نوع سهمیه خود را لحاظ کنند،

لازم به ذکر است که سایر سهمیه های رزمندگان و ایثارگران مطابق آنچه در کارنامه سازمان سنجش ثبت شده است ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز آزمون در پایان توصیه کرد: داوطـلـبان مـی تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان