ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد آغاز شد (92/5/17)

ایران کنفرانس

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد آغاز شد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد شامل دکتری حرفه‌ای، کاردانی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل دکتری حرفه‌ای، کاردانی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی از امروز پنجشنبه 17 مردادماه آغاز شد و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، داوطلبان می‌توانند با توجه به کارنامه خود که از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کرده‌اند، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، لیست رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد نیز از امروز بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه قرار گرفته است و داوطلبان رشته‌های با آزمون باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و با توجه به گروه آزمایشی خود و براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب کنند.

پذیرش دانشجو در انتخاب‌های 20گانه داوطلبان فقط با اولویت نمره کل است و درج یک رشته/محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه ندارد بنابراین داوطلبان باید براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته/شهرها اقدام کنند.

این گزارش حاکی است، افرادی که در زمان ثبت‌نام آزمون سراسری علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود، گزینه زبان انگلیسی و هنر را به طور همزمان انتخاب و در آزمون شرکت کرده‌اند، می‌توانند هم از گروه آزمایشی خود و هم از گروه هنر و هم از زبان انگلیسی انتخاب و در سایت به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

همچنین برای انتخاب رشته در گروه‌های آزمایشی، در دست داشتن شناسه انتخاب رشته 7 رقمی که تحت عنوان کد دسترسی در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده، الزامی است.

داوطلبان می‌توانند از مجموعه رشته محل‌های پاره وقت نیز با خرید کارت اعتباری مجزا ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، اسامی قطعی پذیرفته شدگان در شهریورماه اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان می‌توانند پس از اعلام نتایج که از طریق مرکز آزمون صورت می‌پذیرد به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

شایان ذکر است، داوطـلـبان مـی‌تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.pubr-azmoon.com مراجعه و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به نشانی الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان