ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد (92/7/14)

ایران کنفرانس

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد.

بر اساس این گزارش، آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت‌نام اینترنتی انجام داده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند.

بنابراین گزارش، پذیرفته شدگان می‌توانند در روز دوشنبه 15 مهرماه به واحدهای موردنظر مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. همچنین اطلاعیه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری نیز امروز یکشنبه 14 مهرماه در سایت روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.pubr-azmoon.com منتشر شده است.

شایان ذکر است، داوطـلـبان مـی‌تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامی بـه سـایت www.pubr-azmoon.com مراجعه کرده و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند یا به نشانی الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان