عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

10 دانشگاه برتر کشور در علوم پزشکی بر اساس تعداد مقالات نمایه شده درISC

ایران کنفرانس

10 دانشگاه برتر کشور  در علوم پزشکی بر اساس تعداد مقالات نمایه شده درISC

به گزارش ایران کنفرانس و به نقل از  اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی  پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، دکتر جعفر مهراد سرپرست ISC  اسامی 10 دانشگاه برتر کشور را در علوم پزشکی بر اساس تعداد مقالات نمایه شده آنها اعلام کرد که بر این پایه دانشگاه علوم پزشکی تهران از بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با اعلام این خبر گفت: رتبه دوم تولید علم در علوم پزشکی متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد که پس از آن دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، ایران و مشهد به ترتیب در جایگاه های سوم، چهارم و پنجم قرار گرفته اند.

 

مهراد با اشاره به تعداد مقالات نمایه شده علوم پزشکی در ISC خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شیراز، تربیت مدرس، بقیه ا... و کرمان به ترتیب جایگاه های ششم تا دهم تولید علم را کسب کرده اند.

سرپرست ISC گفت: نشریاتی که از سوی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر می شود هر سال بر تعدادشان افزوده می شود و اکنون تمام نشریات این وزارت از رتبه علمی پژوهشی برخوردار می باشد. نشریات نمایه شده در ISC به زبان های فارسی و غیر فارسی منتشر می شود. البته، لازم است به اين نکته نيز اشاره کنم که به علت ميان رشته ای بودن پزشکی و رشته های وابسته، مثلا در ارتباط با شيمی، زيست شناسی و تعدادی از رشته های ديگر، می توان گفت که برخی از مقالات دانشمندان علوم پزشکی در نشريات معتبر وزارت علوم، تحقيقات و فناوری به چاپ می رسد. اما، اين مسئله مهمی نيست. آنچه حائز اهميت است توان علمی اعضای هيات علمی و پژوهشگران اين رشته است که در خلق دانش و توليد علم موفقيت های چشمگيری را به دست آورده اند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان