دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

اسامی 20 پژوهشگر پرتالیف فنی مهندسی/ دانشگاه علم و صنعت در صدر (92/9/4)

ایران کنفرانس

اسامی 20 پژوهشگر پرتالیف فنی مهندسی/ دانشگاه علم و صنعت در صدر

اسامی 20 پژوهشگر پرتالیف علوم فنی مهندسی در حالی اعلام شد که استادان دانشگاه علم و صنعت ایران در صدر پرتالیف‌ترین‌ها هستند.

به گزارش ایران کنفرانس . به نقل از  اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی  پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، اسامی 20 پژوهشگر پرتالیف ISC در گروه علوم فنی مهندسی اعلام شد که بیشترین اساتید به دانشگاه علم وصنعت ایران مربوط  می‌شوند.

بر اساس این گزارش، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) در ماه‌های اخیر سایر رشته‌ها مانند علوم انسانی، کشاورزی، پزشکی و علوم پایه از نظر پژوهشگران پرتالیف را نیز معرفی کرده است .

رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با اعلام این خبر، گفت: پژوهشگران پرتالیفی که تاکنون معرفی شده‌اند بیشتر از بخش فارسی ISC استخراج و به جامعه علمی معرفی شده بودند و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در بخش‌های مختلف زبانی نسبت به سنجش و اندازه گیری مولفه‌های مختلف اقدام می‌کند که زبان‌های انگلیسی و عربی نیز از زبان‌های مهم ISC است.

دکتر مهراد گفت: رتبه اول در بین پژوهشگران پرتالیف ISC در رشته فنی مهندسی که مقالات متعددی را به زبان فارسی در نشریات معتبر فارسی به چاپ رسانیده است به محمود صفارزاده از دانشگاه تربیت مدرس تعلق دارد. رتبه‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم نیز در اختیار رضا صفارزاده از دانشگاه تهران، غلامحسین لیاقت از دانشگاه تربیت مدرس، محمود عامری از دانشگاه علم و صنعت ایران و علی کاوه از دانشگاه علم و صنعت ایران قرار دارد. قابل توجه است که علی کاوه در بین 20 پژوهشگر پرتالیف ISC از بخش انگلیسی حوزه فنی و مهندسی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: در رتبه  ششم نیز فریبرز ناطقی الهی از پژوهشگاه بین المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله قرار دارد. رتبه‌های هفتم، هشتم، نهم و دهم نیز به ترتیب به مهدوی معرفت از دانشگاه تربیت مدرس، محمود مهرداد شکریه از دانشگاه علم و صنعت ایران، محمدتقی فاطمی قمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و محمدعلی بوترابی از دانشگاه علم و صنعت ایران تعلق دارد یعنی 5 پژوهشگر در اختیار دانشگاه علم و صنعت ایران است.

او خاطر نشان کرد: رتبه‌های 11 تا 15 به ترتیب به سعید شبستری (دانشگاه علم و صنعت ایران)، غلامرضا بخشنده (پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران)، شهریار افندی زاده (دانشگاه علم و صنعت ایران)، شهرام خیراندیش(دانشگاه علم و صنعت ایران) و مهدی دیواندری (دانشگاه علم و صنعت ایران) مربوط می‌شود که در این بخش نیز دانشگاه علم و صنعت ایران بیش از سایر دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها دارای اساتید و پژوهشگران پرتالیف حوزه فنی و مهندسی است.

دکتر مهراد در پایان عنوان کرد: رتبه‌های 16 تا 20 در اختیار حسین گنجی دوست از دانشگاه تربیت مدرس، محمود نیلی احمد آبادی از دانشگاه تهران، عباس افشار از دانشگاه علم و صنعت ایران، محمد رضایی پژند از دانشگاه فردوسی مشهد و احمد فهیمی‌فر از دانشگاه امیر کبیر است و از مجموع 20 دانشگاهی که پژوهشگران پرتالیف حوزه فنی و مهندسی در بخش فارسی ISC در این دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها به آموزش و تحقیق اشتغال دارند، 9 پژوهشگر برتر از اعضای هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، چهار پژوهشگر پرتالیف در اختیار دانشگاه تربیت مدرس، 2 پژوهشگر پرتالیف در خدمت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، 2 پژوهشگر پرتالیف در دانشگاه تهران قرار دارند و دانشگاه فردوسی مشهد و پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله هر کدام دارای یک پژوهشگر پرتالیف در حوزه فنی و مهندسی در ISC هستند

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان