دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 92 چهارشنبه اعلام می شود (92/10/15)

ایران کنفرانس

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 92 چهارشنبه اعلام می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال 92 در روز چهارشنبه 18 دی ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به اعلام نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 92 در روز چهارشنبه 18 دی ماه 92 بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.

وی افزود: کلیه پذیرفته شدگان مذکور باید بر اساس اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی آنها بر روی سایت قرار می‌گیرد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در کدرشته محل قبولی در یکی از روزهای یکشنبه و دوشنبه 22 و 23 دی ماه به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش همچنین درباره احتمال اعلام برنامه زمانی متفاوت از سوی دانشگاه‌ها نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از دانشگاه‌ها ممکن است برنامه زمانی دیگری برای ثبت‌نام از پذیرفته شدگان خود داشته باشند بر این اساس به کلیه پذیرفته شدگان اکیدا توصیه می‌شود که ابتدا به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه و در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مذکور برنامه زمانی خاصی اعلام کرده باشد، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه برای ثبت نام اقدام کنند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان