پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک در 82 رشته (92/10/21)

ایران کنفرانس

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک در 82 رشته

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اراک و دبیر هیئت امنای استان مرکزی از ثبت‌نام بدون آزمون واحد اراک در 82 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته برای نیمسال دوم 93-92 در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه مرکزی، نظام آبادی در این باره گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اراک به عنوان یکی از واحدهای جامع کشور دارای امکانات آموزشی، تحقیقاتی و رفاهی بی‌نظیری بوده و از 350 عضو هیئت علمی تمام وقت و هزار استاد حق‌التدریس بهره‌مند است، بر این اساس آمادگی پذیرش دانشجوی بدون آزمون در 82 رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را دارد.

وی افزود: واحد اراک در حال حاضر دارای حدود 16 هزار دانشجو در 170 رشته تحصیلی شامل 15 رشته در مقطع دکترای تخصصی، 45 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 70 رشته در مقطع کارشناسی، 20 رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته و 20 رشته در مقطع کاردانی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اراک اظهار داشت: 63 عنوان از رشته‌های بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته است که علاقه‌مندان می‌توانند در این رشته‌ها بدون شرکت در کنکور، ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند.

دکترنظام‌آبادی با اشاره به فعالیت شش دانشکده مصوب علوم‌ انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، مدیریت، کشاورزی، پرستاری و مامایی در دانشگاه آزاد اسلامی اراک، تصریح کرد: داوطلبان در صورت تمایل برای ثبت‌نام در بیشتر از یک نظام یا مجموعه آموزشی، می‌توانند با تهیه کارت‌های اعتباری بیشتر در دو نظام آموزشی یا چند مجموعه آموزشی ثبت‌نام کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اراک خاطرنشان کرد: برای ثبت‌نام داوطلبان هیچ محدودیتی به لحاظ مدرک دیپلم متوسطه آنها وجود ندارد، لذا هر داوطلب می‌تواند از هریک از مجموعه‌های آموزشی براساس علاقه انتخاب رشته و ثبت نام کند.

نظام آبادی عنوان کرد: نتایج دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون در هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت واحد اراک به نشانی www.iau-arak.ac.ir مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس