کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

تنظیم خانواده از ترم تحصیلی جدید می‌رود/درخواست از وزیر علوم برای جایگزینی روانشناسی ازدواج (7-6-91)

منبع : خبرگزاری آنا

تنظیم خانواده از ترم تحصیلی جدید می‌رود/درخواست از وزیر علوم برای جایگزینی روانشناسی ازدواج

خبرگزاری آنا: معاون مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به حذف تنظیم خانواده از ترم تحصیلی جدید از دانشگاه‌ها گفت:‌ از وزیر علوم درخواست کرده‌ایم تا کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسری جایگزین واحد تنظیم خانواده در دانشگاه‌های کشور شود.

زهرا سجادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا در‌ خصوص حذف درس تنظیم خانواده از سال تحصیلی جدید از دانشگاه‌ها اظهار داشت: اقدامات لازم برای حذف درس تنظیم خانواده از ترم تحصیلی جدید انجام شده است.

وی افزود: دانشگاه فردوسی مشهد درخواستی را برای جمع آوری کتاب تنظیم خانواده و جایگزینی کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسرداری ارائه کرده است؛ علاوه بر این دانشگاه تهران و برخی دیگر از دانشگاه‌های کشور کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسری را تدریس می‌کنند.

معاون مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه از وزیر علوم درخواست کرده‌ایم تا از ترم تحصیلی جدید کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسری را جایگزین کتاب تنظیم خانواده در تمام دانشگاه‌های کشور کند، گفت: خواسته مقام معظم رهبری افزایش جمعیت است.

سجادی بیان کرد: وزارت علوم با تدریس کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسری موافقت کرده است و از ترم تحصیلی جدید شاهد خداحافظی تنظیم خانواده خواهیم بود.

به گزارش آنا، سعید قدیمی مدیرکل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم در گفت‌و گو با آنا عنوان کرد: هیچ برنامه‌ای برای حذف درس تنظیم خانواده از دانشگاه‌ها نداریم و تا زمانی که شورای عالی برنامه‌ریزی این وزارتخانه برنامه پیشنهادی کمیته‌های تخصصی در خصوص بازنگری بر درس تنظیم خانواده را تصویب نکند، هیچ برنامه‌ای در این خصوص نداریم.

انتهای پیام/

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان