دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

آغاز توزیع کارت آزمون دکترای دانشگاه آزاد (92/11/20)

ایران کنفرانس

آغاز توزیع کارت آزمون دکترای دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به پرینت برگۀ ورود به جلسه خود اقدام کنند.

اقبالی در ادامه افزود: آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس مرکز آزمون درخصوص داوطلبانی که بر روی برگه ورود به جلسه شان نقص‌هایی شامل مشخصات فردی، زبان خارجه یا عکس وجود دارد، گفت: زمان رفع نقص روز دوشـنبه 21 بهمن‌ماه و چهارشنبه 23 بهمن‌ماه است و داوطلبان می‌توانند از صبح ساعت 8 تا 12 و بعدازظهر 13 تا 17 به واحد دانشگاهی حوزه امتحانی خود مراجعه کنند تا نسبت به رفع نقص برگه ورود به جلسه اقدام شود. داوطلبان حوزۀ تهران لازم است برای رفع نقص برگه ورود به جلسه به مجتمع دانشگاهی ولیعصر «عج» تهران مرکزی به نشانی: میدان امام حسین(ع)- خیابان دماوند- نبش بیمارستان بوعلی- تلفن: 33797776-33791930 مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون افزود: داوطلبان علاوه بر برگه ورود به جلسه آزمون لازم است برگه راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همین پایگاه دریافت و مندرجات آن را با دقت مطالعه کنند.

وی در پایان گفت: به داوطلبان توصیه می‌شود در صورت مواجه شدن با سوال یا ابهامی به جای مراجعه حضوری به مرکز آزمون سوال خود را از طریق پایگاه الکترونیکی www.azmoon.org مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان