سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی و پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری نیمه‌متمرکز از ۱۳ اسفند (92/12/3)

ایران کنفرانس

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری نیمه‌متمرکز از ۱۳ اسفند

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دکتری نیمه‌متمرکز از روز سه‌شنبه ۱۳ اسفندماه از طریق سایت این سازمان به آدرس www.azmoon.org خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با بیان این خبر افزود: آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز 1393 برای پذیرش دانشجو در 8 گروه آموزشی و 267 کد رشته امتحانی برگزار می‌شود.

وی افزود: تعداد 240 هزار و 361 داوطلب در این آزمون شرکت می‌کنند که از این تعداد 102 هزار و 234 نفر زن و 138 هزار و 127 نفر مرد هستند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: این آزمون در صبح جمعه 16 اسفند 92 در 53 شهرستان مختلف کشور و حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به منظور دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط و همچنین نحوه برگزاری آزمون در روز یکشنبه  4 اسفند 92 بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه 5 اسفند و همچنین 12 اسفند نیز منتشر می‌شود.

توکلی تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه‌شنبه 13 اسفند 92 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است، داوطلبان می‌توانند از روز سه‌شنبه 13 اسفند 92 تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 15 اسفند 92 با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس