کانال تلگرام ایران کنفرانس

پرونده تبدیل بورسیه‌ به داخل بسته شد (92/12/25)

ایران کنفرانس

پرونده تبدیل بورسیه‌ به داخل بسته شد

رئیس سازمان دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه تمامی تعهدات قبلی در زمینه تبدیل به داخل بورسیه‌های خارج انجام شده است، گفت: با این حساب پرونده تبدیل به داخل بسته شد و ما دیگر چیزی با این عنوان نداریم.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر مجتبی صدیقی امروز یکشنبه در نشستی خبری با بیان اینکه با روند تبدیل به داخل بورسیه‌های خارج از ابتدا موافق نبودیم، اظهار کرد: با این وجود باز هم بر اساس همان تعهدات قبلی در مجموع در سال جاری 460 مورد تبدیل به داخل داشتیم که 196 مورد آن در چهار ماهه اخیر به دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند.

وی افزود: بنابراین از این به بعد چیزی تحت عنوان تبدیل به داخل نداریم و پذیرش بورس داخل و خارج از طریق آزمون دکتری که دو هفته گذشته برگزار شد انجام می‌شود.

رئیس سازمان دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه دفترچه آزمون دکتری در اردیبهشت ماه توسط سازمان سنجش ارائه می شود، تصریح کرد: در این دفترچه ظرفیت‌ها و رشته‌های مورد اعزام آمده است و شرایط داوطلبان نیز برای استفاده از بورس خارج مشخص شده است.

صدیقی با بیان اینکه تعداد بورسیه‌های خارج از کشور زیاد نخواهد بود، گفت: کسانی که در بورس خارج از کشور پذیرفته می‌شوند موظفند که فقط اعزام به خارج از کشور خود را پیگیری کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان