دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

بیمه سلامت تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد تا پایان خرداد/انجام نقل و انتقالات از ۱۵ تیرماه (93/2/18)

ایران کنفرانس

بیمه سلامت تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد تا پایان خرداد/انجام نقل و انتقالات از ۱۵ تیرماه

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از پرداخت ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب وام دانشجویی طی سال گذشته به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر سعید کاردار عصر چهارشنبه در نشست معاونان دانشجویی و مسوولان صندوق رفاه دانشجویان واحد‌ها و مراکز دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان اظهار کرد: از این میزان تسهیلات 240 میلیارد تومان از محل صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و بقیه از محل وام‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به 432 هزار دانشجو پرداخت شده است.

تمامی دانشجویان تا پایان خرداد بیمه سلامت می شوند

کاردار با یادآوری اینکه این میزان تسهیلات در قالب وامهای شهریه ضروری، ازدواج و مسکن به دانشجویان در سال 92 پرداخت شده است، اضافه کرد: تا پایان ترم جاری (خردادماه) تمامی دانشجویان این دانشگاه تحت پوشش بیمه سلامت نیز قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر بالغ بر یک میلیون و 638 هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل علم و دانش هستند از پوشش بیمه‌ای سلامت به صورت رایگان و بیمه تکمیلی دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان در صورت تمایل با پرداخت وجه به صورت نقد یا از محل وام صندوق رفاه وزارت علوم می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.

درخواست نقل و انتقالات از 15 تیرماه انجام می‌شود

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص ابلاغ آیین نامه جدید نقل و انتقالات دانشجویان اظهار کرد: برای رفاه دانشجویان متقاضی، تمامی فرآیند درخواست نقل و انتقالات از 15 تیرماه جاری به مدت پانزده روز برای ترم جدید به صورت تحت وب (سامانه‌ای) انجام می‌شود.

وی خطاب به مسوولان کمیته‌های انضباطی دانشگاه تصریح کرد: مسوولان کمیته‌های انضباطی وارد حریم خصوصی دانشجویان نشوند و با کسانی که مسائل غیرمرتبط با دانشگاه و دانشجویان را به داخل دانشگاه بکشانند و با آبروی دانشگاه و دانشجویان بازی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش آنا در این نشست که با حضور مدیران کل خدمات دانشجویی، صندوق رفاه و بیمه دانشجویان و نقل و انتقالات، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، رییس شورای سیاست‌گذاری سمای استان گیلان و معاونان دانشجویی و مسوولان صندوق رفاه دانشجویان واحد‌ها و مراکز دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان در سالن جلسات دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان برگزار شد، آخرین آ ئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های حوزه معاونت دانشجویی بررسی شد.

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان