کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نتايج آزمون دستياري دندانپزشكي اعلام شد (13-6-91)

نتايج آزمون دستياري دندانپزشكي اعلام شد

دبير شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي وزارت بهداشت با اشاره به اعلام نتايج نهايي آزمون دستياري دندانپزشكي، از آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان از روز چهارشنبه خبر داد.

دكتر اكبر فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه ثبت‌نام كليه پذيرفته‌شدگان بيست و ششمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشكي از 15 تا 25 شهريور ماه انجام مي‌شود، افزود: كليه پذيرفته شدگان بايد در زمان ثبت‌نام با توجه به سهميه پذيرش خود، اصل مدارك كلي و مدارك استفاده از سهميه مربوطه چون مدرك مربوط به پذيرش بومي و مدارك مربوط به سهميه رزمندگان و مدارک مربوط به سهمیه نیروهای مسلح را بر اساس مندرجات راهنماها و دستورالعمل هاي مرتبط ، به دانشگاه محل پذيرش ارائه كنند.

وي با بيان اينكه سایر تعهدات از قبیل تعهدات استانی و نیز تعهدات مناطق 2 و 3 به قوت خود باقی است، تصريح كرد: نوع سهميه پذيرش به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي محل آموزش اعلام مي‌شود.

فاضل با اشاره به آغاز آموزش كليه پذيرفته‌شدگان مرحله اصلي آزمون دستياري دندانپزشكي بر اساس تقويم دانشگاهي، گفت: كليه دانشجوياني كه با استفاده از مقررات رتبه‌هاي برتر استعداد درخشان و قانون تسهيل ازدواج جوانان و ... مجاز به شركت و پذيرش در آزمون شده‌اند، بايد تا 31 شهريور ماه فارغ‌التحصيل شوند.

‌وي با تاكيد بر اينكه عدم ثبت نام در موعد مقرر و يا عدم شروع به آموزش بر اساس تقويم دانشگاه به منزله انصراف قطعي پذيرفته شده محسوب مي شود، گفت: دانشگاهها بايد اسامي افرادي كه در تاريخ مقرر ثبت‌نام نكرده‌اند و يا انصراف داده‌اند را حداكثر تا 30 شهريور ماه به دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشكي براي معرفي جايگزين، اعلام كنند.

دبير شوراي آموزش دندانپزشكي وزارت بهداشت، افزود: در صورت عدم ثبت‌نام و خالی ماندن ظرفیت فقط با نظر كميسيون موارد خاص دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي حداكثر تا 15 مهر ماه تكميل ظرفيت اعلام مي‌شود.

انتهاي پيام

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان