کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

انتقال و تغيير رشته در دوره ارشد علوم پزشكي ممنوع است (13-6-91)

ایران کنفرانس

انتقال و تغيير رشته در دوره ارشد علوم پزشكي ممنوع است

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي با اشاره به آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ارشد رشته‌هاي علوم پزشكي، گفت: هر گونه انتقال، تغيير رشته و يا جابجايي محل تحصيل در اين دوره ممنوع است.

جبرائيل نسل سراجي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه كليه پذيرفته‌شدگان بايد براي ثبت‌نام بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولي، با همراه داشتن مدارك مورد نياز تا فردا به اداره آموزش دانشگاه‌هاي پذيرفته شده مراجعه كنند، اظهاركرد: اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان فقط بر اساس گزينش علمي بوده و مراحل گزينش عمومي پذيرفته‌شدگان به طور مستقل توسط دانشگاه‌ها انجام مي‌شود.

وي با تاكيد بر اينكه هر گونه انتقال، تغيير رشته و يا جابجايي محل تحصيل در دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته ممنوع است، خاطرنشان كرد: بنابراين با توجه به اينكه محل پذيرش را خود فرد به هنگام انتخاب محل تحصيل با آگاهي كامل تعيين كرده است، بنابراين هيچ‌گونه تغيير در محل پذيرش انجام نمي‌گيرد.

سراجي با بيان اينكه عدم مراجعه و ثبت‌نام هر يك از پذيرفته‌شدگان در زمان‌هاي مقرر به منزله انصراف بوده و هيچ‌گونه اعتراضي در اين مورد پذيرفته نيست، تصريح كرد: پذيرفته‌شدگاني كه پس از زمان ثبت‌نام در دانشگاه انصراف دهند يا جهت ثبت‌نام مراجعه نكنند، حق شركت در آزمون ورودي سال بعد وزارت بهداشت براي اين مقطع را ندارند.

وي افزود: داوطلباني كه علاوه بر آزمون وزارت بهداشت در آزمون كارشناسي ارشد وزارت علوم يا ساير مراكز نيز پذيرفته شده‌اند، ملزم به ثبت‌نام در يكي از دو محل هستند و در صورت محرز شدن ثبت‌نام در هر دو محل، قبولي آنها در رشته‌هاي مربوطه به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصيل كان لم يكن تلقي مي‌شود.

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي با اشاره به اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان استعدادهاي درخشان همراه با ساير پذيرفته‌شدگان، گفت: داوطلباني كه بر اساس نمره اكتسابي در كارنامه و نمره آخرين فرد پذيرفته شده آن رشته، حائز نمره قبولي بوده ولي پذيرفته نشده‌اند به دليل انتخاب نامناسب دانشگاه‌هاي پذيرنده دانشجو در رشته مربوطه است، بنابراين اين دسته از داوطلبان به دليل تكميل ظرفيت پذيرش از مراجعه به اين مركز خودداري كنند.

انتهاي پيام

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان