کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

گنجاندن "ساعت فرهنگی" در تقویم دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد (93/4/7)

ایران کنفرانس

گنجاندن "ساعت فرهنگی" در تقویم دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با توجه به اهمیت همه بخش‌های دانشگاه در فعالیت‌های فرهنگی- اجتماعی و با توجه به مصوبه نهمین نشست شورای راهبردی فرهنی و اجتماعی در مورد اختصاص 120 دقیقه وقت آزاد هفتگی تحت عنوان«ساعت فرهنگی» در واحدها و مراکز دانشگاهی، موضوع گنجاندن«ساعت فرهنگی» در تقویم دانشگاهی ابلاغ شد.

طبق بخشنامه مذکور روسای واحدها و مراکز دانشگاهی موظفند با هماهنگی معاونان آموزشی و فرهنگی و با رییس دفتر فرهنگ ، 120 دقیقه وقت آزاد و مفید را به صورت هفتگی و در بین ساعات درسی به صورت ثابت و فراگیر جهت فراغت، حضور و مشارکت اقشار دانشگاهی( دانشجو، استاد و کارمند) در برنامه‌های فرهنگی- اجتماعی در نظر گرفته وعملیاتی کنند.

در این بخشنامه ساعت فرهنگی 120 دقیقه وقت آزاد و سراسری در واحدها و مراکز دانشگاهی تعریف شده که جامعه هدف ، فارغ از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در برنامه‌های فرهنگی- هنری حضور یافته یا مشارکت می‌کند.

در این بازه زمانی دانشگاهیان علاوه بر فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی که در طول هفته انجام می‌دهند، با آگاهی از فراغت دانشگاه و در اختیار بودن کلیه امکانات در زمینه‌های مرتبط، در سطح واحدها و مراکز آموزشی اقدام به اجرا برنامه‌های مختلف می‌کنند و از سویی کانون‌ها و مجامع فرهنگی و هنری قادر خواهند بود تا علاوه بر ایام هفته، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی ویژه اعضا و یا دانشگاهیان را نیز در این ساعت برگزار کنند.

به گزارش آنا، برخی از این برنامه‌ها برگزاری کلاس‌های تفسیر و آموزش قرآن کریم، اجرای هنرهای نمایشی اعم از تئاتر، فیلم و جلسات نقد آن، برپایی کارگاه‌های آموزشی در زمنیه‌های فرهنگی- هنری و اجتماعی با مشارکت دانشگاهیان، برگزاری سمینارها و کنگره‌های مرتبط با موضوعات فرهنگی و اجتماعی، برگزاری کلاس‌های آزاد اندیشی و مناظره‌های سیاسی اجتماعی، برگزاری مسابقات فرهنگی- اجتماعی و برگزاری جلسات مشاوره‌ای فرهنگی و مذهبی است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان