کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

شروط ادامه تحصيل فارغ‌التحصيلان ديپلم و پيش دانشگاهي در دانشگاه (14-6-91)

 

ایران کنفرانس

شروط ادامه تحصيل فارغ‌التحصيلان ديپلم و پيش دانشگاهي در دانشگاه

به گزارش سرويس«انتظامي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرهنگ محمدرضا اکبر حلوايي در مورد شرط ادامه تحصيل فارغ‌التحصيلان ديپلم و پيش‌دانشگاهي در دانشگاه گفت: براساس قانون خدمت وظيفه عمومي، فارغ‌التحصيلان ديپلم و پيش‌دانشگاهي چنانچه ظرف مدت يکسال از تاريخ فراغت از تحصيل در مقطع متوسطه در دانشگاه پذيرفته شوند، با اخذ معافيت تحصيلي مي‌توانند به تحصيل خود ادامه دهند.

وي افزود: چنانچه تاريخ پذيرش آنان در دانشگاه پس از گذشت يکسال از تاريخ اخذ ديپلم يا پيش‌دانشگاهي باشد، مجاز به تحصيل نخواهند بود.

حلوايي گفت:با توجه به اينکه قانون مذکور در آبان ماه سال 90 تصويب و به مورد اجرا گذاشته شده است؛بنابراين آن دسته از مشمولاني که در خرداد ماه سال 90 موفق به فراغت از تحصيل در مقطع متوسطه شده‌اند و در مهلت معرفي يک ساله (تا پايان خرداد ماه امسال) وضعيت خدمتي خويش را مشخص كردند و وارد غيبت نشده‌اند، در صورتي که تا پايان شهريور ماه 91 در دانشگاه پذيرفته شوند، مي‌توانند از معافيت تحصيلي استفاده كنند.

وي همچنين ملاک پذيرش در دانشگاه را براي کساني که از طريق آزمون سراسري شرکت کرده‌اند، تاريخ اعلام نتايج قطعي آزمون و براي کساني که بدون آزمون سراسري در دانشگاه پذيرفته مي‌شوند تاريخ ثبت‌نام در دانشگاه اعلام كرد.

حلوايي با بيان اينكه شرط برخورداري از معافيت تحصيلي، نداشتن غيبت است و گفت: مشمولاني که وارد غيبت شده باشند مجاز به تحصيل نيستند و معافيت تحصيلي براي آنان صادر نخواهد شد.

وي درباره ادامه تحصيل سربازان در حال خدمت گفت: اين قبيل افراد چنانچه در رشته‌هاي کارشناسي و بالاتر پذيرفته شوند به شرط نداشتن غيبت از خدمت ترخيص خواهند شد و در صورت پذيرش در رشته‌هاي مقطع کارداني مجاز به تحصيل نيستند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 14 شهریور 1391 ، 19:13)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان