عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

امشب آخرین مهلت ارائه درخواست انصرافی های متقاضی بازگشت به تحصیل (15-6-91)

 

ایران کنفرانس


امشب آخرین مهلت ارائه درخواست انصرافی های متقاضی بازگشت به تحصیل

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: به گفته معاون امور دانشجویان داخل، 4274 انصرافی متقاضی بازگشت به تحصیل به مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته متقاضی هستند و مهلت ارسال تقاضا برای بازگشت به تحصیل ساعت 24 امشب به پایان می رسد.

مجتبی بذرافشان با اشاره به آخرین آمار از تعداد کل درخواستهای دانشجویان انصرافی متقاضی بازگشت به تحصیل اظهار داشت: فعلاً تعداد 4 هزار و 274 نفر متقاضی بازگشت به تحصیل تقاضای خود را به سامانه خدمات آموزشی ارسال کرده اند که از این تعداد یک هزار و 27 داوطلب زن و 3 هزار و 247 داوطلب مرد هستند.

وی ادامه داد: در مقطع کاردانی یک هزار و 144 داوطلب، در کارشناسی ناپیوسته 2 هزار و 444 و در کارشناسی پیوسته 686 داوطلب متقاضی بازگشت به تحصیل هستند.

به گفته معاون امور دانشجویان داخل، تعداد داوطلبانی که اولویت نخست را برای دانشگاه مقصد، پیام نور انتخاب کرده اند تاکنون یک هزار و 582 نفر، دانشگاه آزاد اسلامی یک هزار و 49 نفر، دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی 578 نفر و دانشگاه جامع عملی کاربردی 711 نفر اعلام شده است.

وی همچنین به متقاضیان انصرافی از دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: تاکنون 962 داوطلب متقاضی بازگشت به تحصیل در داخل دانشگاه آزاد تقاضایشان را ارسال کرده اند.

این مقام مسئول در وزارت علوم با بیان اینکه طبق آخرین مصوبه قرار شد که متقاضیان ورودی 54 به بعد اجازه ارسال تقاضا برای بازگشت به تحصیل داشته باشند، اعلام کرد که در این میان برخی داوطلبان ورودی سالهای 49، 51، 52 و 53 بودند که مشخص نیست پذیرش این افراد قطعی باشد یا نه.

برای مشاهده متن کامل خبر/مطلب اینجا کلیک نمایید

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان