عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پذيرش دانشجو در رشته جدید تجارت الکترونیک (17-6-91)

 

 

ایران کنفرانس

پذيرش دانشجو در رشته جدید تجارت الکترونیک

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود از پذیرش دانشجو در رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در نظام آموزشی ترمی برای اولین بار در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد.

نرجس نوبهاری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه گیلان، با اشاره به تاسیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود در سال 1384 اظهار داشت: این مرکز در ابتدا در 2 رشته نرم افزار و فناوری اطلاعات با پذیرش 120 دانشجو به صورت پودمانی آغاز به کار کرد.

وی نرم افزار، فناوری اطلاعات، امور اداری را از رشته‌های مقطع کاردانی در این مرکز بیان کرد و گفت: این رشته‌ها به صورت ترمی در این دانشگاه تدریس می‌شوند.

سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود، تصریح کرد: این مرکز در دو رشته فناوری اطلاعات گرایش IT و فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب در مقطع کارشناسی نیز دارای دانشجو است.

نوبهاری تعداد دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه را 350 نفر بیان کرد.

وی در ادامه از پذیرش دانشجو در یک رشته تحصیلی جدید در نظام آموزشی ترمی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد و اذعان داشت: رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در سال تحصیلی جدید برای اولین بار در این مرکز دانشگاهی تدریس خواهد شد.

سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته را 40 نفر بیان کرد و افزود: این دانشجویان از طریق آزمون در این رشته پذیرش شده اند.

نوبهاری خاطرنشان کرد: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 13 شهریور آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود، لذا داوطلبان مي‌بايست پس از تهيه كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر استان و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي مشاهده دفترچه و ثبت‌نام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمايند.

سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود با اشاره به نحوه پذیرش دانشجویان در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه علمی کاربردی گفت: پذیرش دوره‌هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل کل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان، اواخر شهریورماه اعلام می‌شود.

آخرین بروزرسانی (جمعه ، 17 شهریور 1391 ، 11:03)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان