عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

نرخ و اولويت‌هاي وام شهريه در سال تحصيلي جديد اعلام شد (17-6-91)

 

 

ایران کنفرانس

نرخ و اولويت‌هاي وام شهريه در سال تحصيلي جديد اعلام شد

قائم مقام رييس صندوق رفاه دانشجويان وزارت‌علوم، تحقيقات و فناوري گفت: دانشجويان تا پايان مهر فرصت دارند تا براي دريافت وام شهريه درخواست خود را به دانشگاه مربوطه ارائه كنند.

گودرزي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه دانشگاه‌ها از دانشجويان متقاضي وام شهريه ثبت‌نام مي‌كنند و ليست متقاضيان را به صندوق رفاه اعلام مي‌كنند، اظهاركرد: دراين راستا دانشگاه‌ها از دانشجويان ثبت‌نام به عمل مي‌آورند و پس از آن صندوق اعتبار وام شهريه را به دانشگاهها واريز مي‌كنند.

وي خاطرنشان كرد: براين اساس دانشجويان با ارائه تقاضاي خود به دانشگاه و دريافت وام، به صندوق رفاه بدهكار خواهند شد و 9 ماه پس از فراغت از تحصيل به صورت اقساط 60 ماهه مبلغ وام را بازپرداخت خواهند كرد.

در اين راستا، مهندس كيوان مراديان، رييس صندوق رفاه دانشجويان نيز با بيان اينكه مدنظر است كه 75 درصد از ميزان شهريه دانشجويان كارشناسي و كارشناسي ارشد در قالب وام شهريه ارائه شود، تصريح كرد: همچنين در مقطع دكتري نيز رقم 2.5 ميليون توماني براي وام شهريه در نظر گرفته شده است.

وي افزود: البته ممكن است دانشگاهي تصميم بگيرد كه تعداد بيشتري از دانشجويان خود را تحت پوشش وام شهريه قرار دهد كه در اين ميان طبيعتا ميزان وام شهريه‌ كمتر از موارد فوق‌الذكر ارائه خواهد شد.

به گفته وي، در سال 90 اعتبار وام شهريه توزيعي در بين دانشگاه‌ها 120 ميليارد تومان بود كه اين رقم درصورت تخصيص كامل، 150 ميليارد تومان افزايش خواهد داشت.

وي با اعلام اولويت‌ها و ميزان اعطاي وام شهريه به دانشجويان در مقاطع مختلف تحصيلي با بيان اينكه دانشجويان تحصيلات تكميلي در اولويت ارائه وام شهريه قرار دارند، اظهاركرد: همچنين دانشجويان متاهل، دانشجويان در حال تحصيل در رشته‌هاي كاربردي كه بخشي از نيازهاي جامعه را تامين مي‌كند، دانشجويان رشته‌‌هاي هسته‌اي و دانشجويان ممتاز و برتر دانشگاه‌ها نيز در اولويت اعطاي وام شهريه هستند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: درصدديم كه اعتبار وام شهريه در سال تحصيلي جديد به موقع به حساب دانشگاه‌ها واريز شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان