عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عزم جدي دانشگاه آزاد براي تدوين طرح جامع آموزشي/اجرای طرح دانش‌افزایی برای اعضای هیئت علمی (17-6-91)

 

ایران کنفرانس

عزم جدي دانشگاه آزاد براي تدوين طرح جامع آموزشي/اجرای طرح دانش‌افزایی برای اعضای هیئت علمی

خبرگزاري آنا: معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي با بیان اینکه این دانشگاه ميراث گرانسنگ حضرت امام (ره)است و با اشاره به عزم جدي دانشگاه آزاد اسلامي براي تدوين طرح جامع آموزشي گفت: طرح جامع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامي در حال تدوین و تهیه است و همه استانها تلاش خود را براي تدوين طرح جامع آغاز کرده و تا كنون نيز گامهاي بلندي برداشته شده است.

به گزارش خبرنگار آنا از ساري حسین بلندی، معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: تدوين طرح جامع آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي بر اساس طرح آمايش سرزمين وزارت علوم با برنامه چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامي برنامه ريزي جهت گسترش و توسعه مراكز و رشته ها در شوراي مركزي گسترش دانشگاه آزاد اسلامي وبر اساس همكاري و عملكرد تخصصي كميته هاي تخصصي در استانها و در نهايت با تصويب شوراي گسترش آموزش عالي صورت خواهد گرفت.

وی ضمن اعلام خبر راه‌اندازی شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی تاكيد كرد: این شورا درصدد است علاوه بر بررسی طرح‌های توسعه و گسترش دانشگاه آزاد در استان‌ها به مسئله بازبینی برنامه‌های دانشگاه آزاد استان‌ها نیز بپردازد و امروز توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامي در کنار سایر برنامه‌های توسعه این دانشگاه مورد تاکید است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامي کشور با اشاره به تصویب مرکز امور هیئت علمی دانشگاه آزاد در هيئت عالي جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از تشکیل شورای مرکزي بورس و جذب هیئت علمی دانشگاه‌ آزاد اسلامي خبر داد و خاطرنشان کرد: برای بهره مندي بیشتر از امكانات وزارت علوم، مذاکره با این وزارتخانه برای ارتقاء علمي مربيان دانشگاههاي آزاد اسلامي در دانشگاههاي دولتي آغاز شده است كه اين علاوه بر تحصيل مربيان در واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي است.

بلندی از اجرای طرح دانش‌افزایی برای اعضای هیئت علمی و استادان دانشگاه آزاد سراسر کشور خبر داد و افزود: در این طرح که به بازآموزی مسایل علمی و اعتقادی خواهد پرداخت تاکنون تعداد قابل توجهي از اساتيد دانشگاه در آن شرکت کردند.

بلندي با اعلام اینکه جذب اساتيد گروه معارف اسلامي با استانداردهاي بالا مورد توجه دانشگاه است تصريح کرد: استادان متقاضی در این گروه باید از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاهها در معاونت امور مدرسان مجوز دريافت كنند تا از بین آنها برای تدریس گروه معارف در کشور انتخاب شوند.

وی با اعلام اینکه در تلاش هستيم در آينده بسيار نزديك 31 هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامي در 31 استان كشور تشکیل ‌شود تاكيد كرد: هیئت ممیزه مرکزی دانشگاه آزاد بر کار هیئت ممیزه استانها نظارت خواهد كرد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد کشور افزود: جهت ارتقاء اساتيد به مراتب دانشياري و استادي دانشگاه آزاد اسلامي در حال تدوين يك برنامه است و اعضاي محترم هيات علمي هم بايد تلاش نمايند تا دچار ركود علمي نشوند و هر چه زودتر شرايط ارتقاء را پيدا کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان