ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

اعلام ضوابط مربوط به بورسیه دانشگاه آزاد (93/6/29)

ایران کنفرانس

اعلام ضوابط مربوط به بورسیه دانشگاه آزاد

دکتر مجتبی علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار آنا، افزود: پذیرفته‌شدگان نهایی تمام رشته‌های باید  شنبه 29 شهریورماه برای ثبت‌نام به واحدهایی که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه قرار گرفته است، مراجعه کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان باید اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، اصل شناسنامه عکس‌دار، 6 قطعه عکس، اصل  کارت ملی و  داوطلبان مرد مدارک مربوط به خدمت وظیفه عمومی  را به همراه داشته باشند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی پس از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی باید با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد به آدرس http://jazb.iau.ir  برای ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه با توجه به ضوابط اقدام کنند بنابراین توصیه از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه خودداری کنند.

وی افزود: همچنین شهریه تحصیلی دوره دکتری تخصصی سال 93 نیز از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده است که هر پذیرفته‌شده باید براساس اعلام دانشگاه هزینه را پرداخت کند.

به گفته فاضل، پذیرفته‌شدگان واحدها و مراکز بین‌المللی و برون‌مرزی نیز باید بدانند که مجوز انتقال، میهمانی و جابه‌جایی تحت هیچ  حالتی به آنها داده نمی‌شود.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان