کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

اعلام ضوابط مربوط به بورسیه دانشگاه آزاد (93/6/29)

ایران کنفرانس

اعلام ضوابط مربوط به بورسیه دانشگاه آزاد

دکتر مجتبی علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار آنا، افزود: پذیرفته‌شدگان نهایی تمام رشته‌های باید  شنبه 29 شهریورماه برای ثبت‌نام به واحدهایی که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه قرار گرفته است، مراجعه کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان باید اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، اصل شناسنامه عکس‌دار، 6 قطعه عکس، اصل  کارت ملی و  داوطلبان مرد مدارک مربوط به خدمت وظیفه عمومی  را به همراه داشته باشند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی پس از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی باید با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد به آدرس http://jazb.iau.ir  برای ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه با توجه به ضوابط اقدام کنند بنابراین توصیه از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه خودداری کنند.

وی افزود: همچنین شهریه تحصیلی دوره دکتری تخصصی سال 93 نیز از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده است که هر پذیرفته‌شده باید براساس اعلام دانشگاه هزینه را پرداخت کند.

به گفته فاضل، پذیرفته‌شدگان واحدها و مراکز بین‌المللی و برون‌مرزی نیز باید بدانند که مجوز انتقال، میهمانی و جابه‌جایی تحت هیچ  حالتی به آنها داده نمی‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس