عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پذيرش دانشجوي ميهمان در دانشگاه‌ها در ازاي دريافت شهريه انجام مي‌شود (18-6-91)

ایران کنفرانس

پذيرش دانشجوي ميهمان در دانشگاه‌ها در ازاي دريافت شهريه انجام مي‌شود

معاون آموزشي دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول با بيان اينكه پذيرش دانشجوي مهمان از ديگر دانشگاه‌ها مطابق آيين‌نامه‌ها و با دريافت شهريه انجام مي‌شود، گفت: براي نيم‌سال آينده در مجموعه 278 درخواست نقل و انتقالات در دانشگاه بررسي و با 193 درخواست موافقت شد.

محمدرضا شريفي در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)منطقه خوزستان،با بيان اين مطلب عنوان كرد: 222 دانشجو در خواست مهمان و انتقال به ديگر دانشگاه‌ها را داشته كه با 159 درخواست موافقت شد. همچنين از مجموع 56 دانشجوي متقاضي براي مهمان و انتقالي به اين دانشگاه درخواست 34 دانشجو مورد پذيرش قرار گرفت.

وي خاطرنشان كرد: عمده دليل مخالفت با انتقال به ديگر دانشگاه‌ها مشكلات كنترل پرونده آموزشي دانشجويان مهمان است؛ زيرا مسئوليت مشكلات آموزشي دانشجوي مهمان با دانشگاه مبدا است و اين دانشجويان در زمينه مسائل آموزشي مانند انطباق واحد، تاييد نمرات و واحدهاي درسي گذرانده بار اضافي بر سيستم آموزشي دانشگاه تحميل مي‌كنند. به همين دليل دانشگاه با توجه به ظرفيت و توانايي سيستم آموزشي براي كنترل مسايل آموزشي دانشجويان مهمان با درخواست براي انتقال به ديگر دانشگاه‌ها موافقت مي‌كند.

معاون آموزشي دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول اظهار داشت: همچنين در مورد پذيرش دانشجو از ديگر دانشگاه‌ها مسايل انضباطي و توانايي‌هاي علمي دانشجو مدنظر است البته در صورتي كه يك دانشجو از سطح علمي خوبي برخوردار نباشد، در صورت بومي بودن، در جهت همكاري با مردم منطقه با درخواست وي موافقت مي‌شود تا فرصتي براي بهبود وضعيت خود پيدا كند؛ زيرا فرض بر اين است كه مشكلات دوري از خانواده منجر به ضعف عملكرد علمي و تحصيلي دانشجو شده‌است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان