کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اعلام نتايج آزمون دكتري به تعويق افتاد (19-6-91)

 

ایران کنفرانس

اعلام نتايج آزمون دكتري به تعويق افتاد

مشاور عالي سازمان سنجش گفت: نتايج نهايي آزمون دكتري دانشگاه‌ها و موسسات اموزش عالي كشور با يك هفته تاخير روز يكشنبه 26 شهريور ماه اعلام مي‌شود.

دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،اظهار كرد:با توجه به اطلاعاتي كه از نتايج مصاحبه‌هاي آزمون دكتري 1391 به سازمان سنجش ارسال شده است، برخي از دانشگاه‌ها و گروه‌هاي آموزشي نمرات مصاحبه داوطلبان را كم يا صفر و يا غايب به سازمان ارسال كرده‌اند.

وي افزود: بر اساس بررسي‌هاي انجام شده در اين سازمان نتايج اين بررسي به وزير علوم ارائه شد تا در اين خصوص به دانشگاه‌هاي ذي‌ربط تذكر داده شود كه در اين گزارش نمرات مصاحبه به نحوي عمل شود تا حق داوطلبان ورود به دوره دكتري تضييع نشود. در همين راستا با توجه به نظرخواهي انجام گرفته از داوطلبان آزمون دكتري، بيش از 70 درصد داوطلبان تقاضاي افزايش وزن آزمون كتبي را داشته‌اند.

توكلي ادامه داد:‌سازمان سنجش هم‌اكنون منتظر ابلاغ نظر وزيرعلوم است تا با توجه به برنامه زماني پيش‌بيني شده براي اعلام نتايج آزمون سراسري 91 كه 21 تا 23 شهريور اعللام شدهه است، نتايج نهايي آزمون دكتري نيمه متمركز در روز يكشنبه 26 شهريور از طريق سايت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

مشاور سازمان سنجش ادامه داد: پذيرفته‌شدگاني كه اسامي آنان بر روي سايت سازمان اعلام مي‌شود، بايد از روز سه‌شنبه 28 تا چهارشنبه 29 شهريور با در دست داشتن مدارك مورد نياز ثبت‌نام، به محل قبولي مراجعه كنند.

گفتني است پيش از اين قرار بود نتايج آزمون دكتري 20 شهريور اعلام شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان