کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ساخت بزرگترين و مجهزترین كتابخانه دانشگاهی كشور در واحد علوم‌‌ و تحقيقات (21-6-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

ساخت بزرگترين و مجهزترین كتابخانه دانشگاهی كشور در واحد علوم‌‌ و تحقيقات

خبرگزاری آنا: رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ساخت بزرگترين و مجهزترین كتابخانه دانشگاهی كشور در واحد علوم‌ و تحقيقات (تهران) دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی این کتابخانه ظرف چند ماه آینده خبر داد.

خسرو دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در خصوص ساخت و راه‌اندازي بزرگترين كتابخانه مركزي كشور در واحد علوم و تحقيقات تهران اظهار داشت: ساخت كتابخانه واحد علوم و تحقیقات بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی ادامه داد: ماه گذشته مبلغی را به عنوان علی‌الحساب به پیمانکار کتابخانه پرداخت کرده‌ایم و این پیمانکار هم‌اکنون کار خود را با قوت پیگیری می‌کند.

دانشجو با بیان اینکه امید داریم ظرف چند ماه آینده کتابخانه را تحویل بگیریم، تأکید کرد: با احداث این کتابخانه یکی از بزرگترین و مجهزترین کتابخانه‌ دانشگاهی کشور در واحد علوم و تحقیقات تهران شکل خواهد گرفت.

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سرمایه کتابخانه کتاب، نرم‌افزارها و اطلاعاتی بوده که سال‌ها در واحد علوم و تحقیقات جمع‌آوری شده است، گفت: می‌توان برای شروع کار پایان‌نامه‌ها، کتاب‌های متعددی که در کتابخانه دانشکده‌های مختلف قرار دارد و پژوهش‌های صورت گرفته را در کتابخانه قرار داد که با این اقدام کار کتابخانه شروع می‌شود و پس از آن می‌توان این کتابخانه را تجهیز و به روزرسانی کرد و با کتب و نرم افزارهای متعدد این کتابخانه را تکمیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین برای راه‌ندازی کتابخانه مشکل چندانی وجود ندارد و پس از تحویل گیری از پیمانکار ساختمانی، کتابخانه را راه‌اندازی خواهیم کرد.

انتهای‌پیام/

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان