کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

امکان دریافت وام تحصیلی تنها برای 20 درصد دانشجویان متقاضی (93/9/12)

ایران کنفرانس

امکان دریافت وام تحصیلی تنها برای 20 درصد دانشجویان متقاضی

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: از کل دانشجویان متقاضی وام تحصیلی تنها 20 درصد دانشجویان تحت پوشش این وام قرار می گیرند.

احمد صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص فرصت دانشجویان برای ثبت نام وام تحصیلی گفت: یک سری وام ها مانند وام تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن متاهلی هستند که ثبت نام برای آنها یک محدوده زمانی مشخصی دارد و یک سری وام ها نیز مانند وام های ضرروی هستند که محدودیت زمانی نداشته و براساس ضرورت به دانشجویان اختصاص می یابد .

وی گفت: وام تحصیلی از جمله وام هایی است که ثبت نام آن یک محدوده زمانی مشخص دارد، دانشگاه‌ها تا اواسط آذرماه فرصت دارند که لیست ثبت نام وام تحصیلی را به صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند تا وام مذکور به متقاضیان اختصاص یابد.

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: از کل دانشجویان متقاضی وام تحصیلی تنها 20 درصد دانشجویان تحت پوشش این وام قرار می گیرند.

به گزارش مهر، پیش از این دکتر ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پیش بینی پرداخت 120 میلیارد تومان وام شهریه و تحصیلی در نیمسال اول امسال خبر داده بود. وی عنوان کرده بود، حدود 45 میلیارد تومان هم برای سایر وام های ضروری پیش بینی کرده ایم تا سقف مجموع وام ها امسال نیز در حد سقف وام های 93-92 حفظ شود .

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس