ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

امکان دریافت وام تحصیلی تنها برای 20 درصد دانشجویان متقاضی (93/9/12)

ایران کنفرانس

امکان دریافت وام تحصیلی تنها برای 20 درصد دانشجویان متقاضی

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: از کل دانشجویان متقاضی وام تحصیلی تنها 20 درصد دانشجویان تحت پوشش این وام قرار می گیرند.

احمد صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص فرصت دانشجویان برای ثبت نام وام تحصیلی گفت: یک سری وام ها مانند وام تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن متاهلی هستند که ثبت نام برای آنها یک محدوده زمانی مشخصی دارد و یک سری وام ها نیز مانند وام های ضرروی هستند که محدودیت زمانی نداشته و براساس ضرورت به دانشجویان اختصاص می یابد .

وی گفت: وام تحصیلی از جمله وام هایی است که ثبت نام آن یک محدوده زمانی مشخص دارد، دانشگاه‌ها تا اواسط آذرماه فرصت دارند که لیست ثبت نام وام تحصیلی را به صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند تا وام مذکور به متقاضیان اختصاص یابد.

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: از کل دانشجویان متقاضی وام تحصیلی تنها 20 درصد دانشجویان تحت پوشش این وام قرار می گیرند.

به گزارش مهر، پیش از این دکتر ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پیش بینی پرداخت 120 میلیارد تومان وام شهریه و تحصیلی در نیمسال اول امسال خبر داده بود. وی عنوان کرده بود، حدود 45 میلیارد تومان هم برای سایر وام های ضروری پیش بینی کرده ایم تا سقف مجموع وام ها امسال نیز در حد سقف وام های 93-92 حفظ شود .

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان