کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

کسب رتبه نخست تولیدات علمی دانشگاهی توسط دانشگاه امیرکبیر (25-6-91)

 

کسب رتبه نخست تولیدات علمی دانشگاهی توسط دانشگاه امیرکبیر

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه امیرکبیر رتبه نخست تولیدات علمی در میان دانشگاه‌های مهندسی کشور را کسب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، علیرضا رهایی در مراسم جشن دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه درحال حاضر این دانشگاه دارای 16 دانشکده است، تصریح کرد: در سال جاری 1200 دانشجو در مقطع کارشناسی و 3 هزار و 200 دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پذیرش شده است.

وی با اشاره به پذیرش دانشجوی الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اظهار داشت: در این دانشگاه 22 رشته الکترونیکی وجود دارد که سالانه 1400 دانشجو در این دوره‌ها جذب می‌شوند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به کسب رتبه نخست تولیدات علمی در میان دانشگاه‌های مهندسی کشور توسط دانشگاه امیرکبیر در سال گذشته، اظهار داشت: درحال حاضر 28 پژوهشکده در دانشگاه فعال است که این پژوهشکده‌‌ها پروژه‌های تحقیقاتی که توسط ارگان‌ها و بخش‌های مختلف کشور به آنها ارائه شده است را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای 14 قطب علمی است، گفت: این دانشگاه در قالب رشته‌های مهندسی قطب‌های ویژه‌ای را دارد.

*‌برگزاری مسابقات بین‌المللی رباتیک دانشگاه امیرکبیر در آبان‌ماه

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مسابقات بین‌المللی رباتیک این دانشگاه با حضور شرکت کنندگانی از اقصی نقاط جهان در آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود.

رهایی تصریح کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی سال‌های گذشته برنامه‌های مختلف بین‌المللی برگزار می‌کند که مسابقات بین‌المللی رباتیک بخشی از این برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشگاه‌های کشور‌های انگلیسی و آلمان دوره‌های مشترک آموزشی دارد، اظهار داشت: همچنین ما با کشورهای اروپایی و کانادا دانشجویان مشترک داشته و در بسیاری از زمینه‌های مهم مانند حوزه انرژی پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با دیگر دانشگاه‌های خارجی انجام می‌دهیم.

* ماهواره دانشگاه امیرکبیر در نوبت پرتاب

رهایی با اشاره به طراحی و ساخت ماهواره aut sat در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: این ماهواره با همکاری دانشکده‌های هواوفضا، برق، پلیمر و صنایع طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر در نوبت پرتاب قرار دارد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه دانشجویان لازم است استانداردهای آموزشی را در محیط دانشگاه حفظ کنند، گفت: دانشجویان باید در محیط دانشگاه حفظ حرمت متقابل را پیشه کنند.

وی گفت: در این دانشگاه طرح پایش فرهنگی به صورت فصلی برگزار می‌شود که در این طرح علایق دانشجویان استخراج و برای اجرا در برنامه‌های مختلف دانشگاه استفاده می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان