کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

تعطیلی پنج‌شنبه‌هاي دانشگاه آزاد (26-6-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

تعطیلی پنج‌شنبه‌هاي دانشگاه آزاد ابلاغ شد/شرايط حضور و ساعت كاري کارکنان

اصلاحیه آیین‌نامه حضور و غیاب و ساعات کاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و چگونگی تعطیلی پنج‌شنبه‌ها به واحدهای دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، در ابلاغیه معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد خطاب به واحدهای دانشگاهی آمده است: با تصويب هیأت رئیسه دانشگاه آزاد، ایام کاری هفتگی کارکنان از روز شنبه تا چهارشنبه همانند دانشگاه‌های دولتی به شرح زیر تعیین و به طور آزمایشی در یک ترم از اول مهر تا 15 بهمن 91 اجرا مي‌شود.

بر اين اساس، شروع کار روزانه کارمندان دانشگاه از ساعت 7:30 تا ساعت 15:30 تعیین شده است و مسئولین واحدهای سازمانی موظفند فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، اداری، مالی و فرهنگی و ... را به نحوی برنامه‌ریزی كنندکه کلیه فعالیت‌های مذکور در طول ایام هفته و از روز شنبه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه انجام شود.

در اين بخشنامه آمده است: آندسته از فعالیت‌هایی که رئیس واحد دانشگاهی یا یکی از معاونین تشخیص دهند که ضرورت دارد که در روز پنج شنبه انجام شود، مطابق موارد زیر اقدام لازم به عمل خواهد آمد: حداکثر حضور کارکنان در روز پنج شنبه 8 ساعت می‌باشد و بیش از آن قابل احتساب نخواهد بود، چنانچه با اجرای دستورالعمل مذکور، ساعت اضافه کاری ماهانه کارکنان از سقف 120 ساعت در ماه تجاوز كند، ما بقی ساعات اضافه کاری پس از تائید رئیس یا مقام مجاز از طرف ایشان به عنوان اضافه کار مازاد تلقی و محاسبه می‌شود.

همچنين حداکثر 10 درصد کارمندان، مجاز به حضور و انجام کار اضافی در روز پنج شنبه هستند.

در ادامه بخشنامه آمده است: پرسنل سازمان سما و کادر درمانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه آزاد مشمول ضوابط و مقررات مربوط به خود بوده و کما فی السابق به فعالیت ادامه خواهند داد.

در اين بخشنامه توصیه شده كه واحدها و مراکز حتی المقدور کلیه کلاسها و فعالیت‌های آموزشی را در طول شنبه لغایت چهارشنبه به انجام برسانند و چنانچه ضرورت به حضور کارکنان در روز پنج شنبه باشد باید مراتب برابر بخشنامه حاضر مورد پیگیری قرار گیرد.

اگر برخی واحدها یا مراکز آموزشی قادر بر اجرای کلیت یا قسمتی از مفاد بخشنامه نباشند، لازم است مراتب را از طریق رئیس منطقه مربوطه به این معاونت منعکس و کسب تکلیف کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان