کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

شرايط ميهماني و انتقال پذيرفته‌شدگان كنكور اعلام شد (27-6-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

شرايط ميهماني و انتقال پذيرفته‌شدگان كنكور اعلام شد

جزييات ميهماني و انتقال دانشجويان دوره‌هاي كارداني و كارشناسي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي اعلام شد.

دكتر سيدجلال طباطبايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهي ايسنا، با اشاره به شرايط وضوابط كلي متقاضيان، گفت:‌ متقاضي بايد در رشته‌هاي متمركز آزمون سراسري در يكي از مقاطع كارداني يا كارشناسي پذيرفته شده باشد و در موسسه محل قبولي ثبت‌نام نموده و به عنوان دانشجو تلقي شود.

وي افزود:‌ پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي، پذيرفته‌شدگان رشته دكتري دامپزشكي و دانشگاه آزاد و همچنين دانشجويان پذيرفته شده در آزمون‌هاي سراسري قبل از سال 1391 در اين مقطع زماني مشمول استفاده از آيين‌نامه نمي‌شوند.

شرايط انتقال و حدنصاب‌هاي لازم

وي با اشاره به شرايط متقاضيان، گفت:‌ دانشجوياني مي‌توانند متقاضي شوند كه دانشگاه محل قبولي آنان خارج از شهر محل سكونت دائمي خانواده دانشجو باشد. همچنين شرط دارا بودن نمره در هريك از دانشگاه‌هاي گروه‌هاي 2 تا 6 با داشتن حداقل 85درصد، دانشگاههاي گروه 7 داشتن حداقل 90 درصد، و براي دانشگاههاي گروه 8 داشتن حداقل 95 درصد نمره آخرين فرد پذيرفته شده در همان رشته قبولي مي‌باشد كه اين امر توسط سازمان سنجش بررسي خواهد شد.

مصاديق انتقال دانشجو در دوره‌هاي مختلف

دكتر طباطبايي ادامه داد: بر اساس اين آيين‌نامه دانشجويان پذيرفته شده در دوره روزانه براي دوره‌هاي روزانه، شبانه، دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي، دانشجويان پذيرفته شده در دوره شبانه براي دوره شبانه، دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري ، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي، دانشجويان پذيرفته شده در دانشگاه پيام نور براي دانشگاه پيام نور، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي،دانشجويان پذيرفته شده در دوره‌هاي نيمه حضوري براي دانشگاه پيام نور ، نيمه حضوري ، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي، دانشجويان پذيرفته شده در دوره‌هاي مجازي و بين الملل براي دوره‌هاي مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي و دانشجويان پذيرفته شده در موسسات غيرانتفاعي براي موسسات غيرانتفاعي مي‌توانند متقاضي شوند و ميهمان شدن به عكس امكان‌پذير نيست.

شرايط لازم براي موافقت با نقل‌و انتقال دانشجو

معاون سازمان سنجش با اشاره به شرايط لازم براي موافقت با نقل‌و انتقال دانشجو، گفت: يكي از شرايط موافقت با ثبت‌نام افرادي كه به عنوان ميهمان مبنا به دانشگاه مقصد معرفي مي‌شوند احراز سكونت دائمي خانواده دانشجو در محل دانشگاه مورد تقاضا است بنابراين اريه مدارك ثابت كننده اين مساله در زمان ارسال تقاضا الزامي است.

وي با بيان اينكه تعداد افرادي كه به عنوان ميهمان از طريق سازمان معرفي خواهند شد با توجه به ضوابط و درصدهاي تعيين شده از طرف وزارت علوم است، گفت:

توزيع متقاضيان واجد شرايط بر اساس نمرات داوطلبان انجام مي‌گيرد و در شرايط مساوي اولويت معرفي تا سقف تعيين شده با دانشجويان دختر مي‌باشد.

مهلت و ضوابط ثبت‌تقاضاي انتقال

طباطبايي با اشاره به اقدامات لازم از وي متقاضي تصريح كرد: با توجه به اينكه پرداخت هزينه بررسي تقاضا بصورت اينترنتي انجام مي‌شود دانشجو بايستي از ساعت 14روز دوشنبه 3 مهر تا يكشنبه 9 مهر به سايت سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و از طريق پرداخت الكترونيكي با استفاده از كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب مبلغ4000 تومان بابت هزينه بررسي تقاضا پرداخت و نسبت به دريافت كد رمز اقدام نمايد.

وي ادامه داد: به بخش مربوط به ارسال تقاضاي فرم ميهمان مبنا مراجعه و با ورود به اين بخش به درج اطلاعات لازم و كد رمز نسبت به تكميل فرم تقاضاي ميهمان مبنا اقدام نمايد. براي تكميل فرم دانشجو بايد كد رشته محلهاي مورد تقاضاي خود را (حداكثر 10 كد رشته) با توجه به استان محل سكونت دائمي خانواده درج نمايد.

معاون سازمان سنجش در خاتمه تاكيد كرد:‌ نظر به اينكه نتيجه بررسي تقاضاي دانشجو از طريق اين سازمان به دانشگاه مبدا (دانشگاه محل قبولي اوليه دانشجو) ارسال خواهد شد. لذا متقاضيان براي اطلاع از نتيجه بررسي تقاضاي خود پس از يك ماه به آموزش دانشگاه محل تحصيل مراجعه نمايند و از تماس يا مراجعه حضوري به سازمان سنجش جداً خودداري شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان