فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا پایان دی‌ ادامه دارد (93/10/17)

ایران کنفرانس

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا پایان دی‌  ادامه دارد

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم گفت: درگاه بارگذاری اعلام نیاز برای دهمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از روز ششم دی ماه به روی دانشگاه‌ها باز شده و تا پایان دی ماه مهلت دارد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، همایش مسئولان جذب استان‌های مرکزی کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، رئیس و مدیران هیئت عالی جذب، رؤسا و دبیران جذب دانشگاه‌های یزد، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد و اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.
رضوان‌طلب در این همایش ضمن تأکید بر موضع پاسخگوئی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اظهار داشت: درگاه بارگذاری اعلام نیاز برای دهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از روز ششم دی ماه به روی دانشگاه‌ها باز شده و تا پایان دی ماه مهلت دارد و لازم است نیازها مطابق با مجوزهای شورای گسترش آموزش عالی و مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم  بارگذاری شوند تا امکان اعلان در فراخوان را پیدا کنند.
وی افزود: نرم افزار جامع فراخوان در حال طراحی و برنامه نویسی است که امکان دسترسی کامل برای متقاضیان به منظور پیگیری تمامی مراحل بررسی تا پاسخ نهایی پرونده را فراهم خواهد کرد.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تصریح کرد: در آینده نزدیک نرم افزار دبیرخانه به نحو آزمایشی در اختیار دبیرخانه‌های جذب دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت تا در روند ارسال پرونده‌ها تسهیل و تسریع شود.
وی با بیان اینکه رویکرد جدید در مدیریت مرکز جذب، حفظ و مراعات کرامت اعضای هیئت علمی است گفت: تغییرات بنیادین و آئین نامه‌ای تاکنون در این مسیر نداشته‌ایم و صرفا به اجرای هرچه دقیق‌تر آئین نامه‌ها و مقررات ابلاغ شده از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت عالی جذب پرداخته‌ایم.

رضوان طلب در ادامه گفت: تکریم اساتید و متقاضیان هیئت علمی با تسریع و تسهیل در روند برسی پرونده‌ها و شفافیت در پاسخگویی به آنها تجلی دارد و بنابر زمان بندی 135 روز فرصت رسیدگی به پرونده‌ها است که از این فرصت 45 روز مربوط به مرکز جذب است و در مدیریت جدید این زمان به 28 روز تقلیل یافته است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس