کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

مهمترین تغییرات کنکور ارشد پزشکی اعلام شد (93/10/19)

ایران کنفرانس

مهمترین تغییرات کنکور ارشد پزشکی اعلام شد

ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال 94 از تاریخ اول بهمن 93 آغاز می شود و تا 11 بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، دفترچه راهنمای ثبت نام قبل از شروع ثبت نام از تاریخ 21 دی ماه 93 از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است.

داوطلبان ضمن مراجعه به سامانه مركز سنجش آموزش پزشكي به آدرس: http://sanjeshp.ir مي توانند نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، انجام ثبت نام و ارسال مدارك خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تغييرات عمده ای به نفع داوطلبان ایجاد شده است و تاکيد شده است داوطلبان قبل از هرگونه تصميم مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام را به طور دقیق مطالعه و با آگاهی کامل نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود اقدام کنند.

امکان شرکت در دو رشته مجزا

در اين آزمون برخلاف سال های گذشته این موقعيت ایجاد شده است که باتوجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر داوطلب می تواند در دو رشته امتحانی از دو گروه مجزا برای كليه دانشگاههاي پذيرنده آن دو رشته شرکت کند.

گروههای امتحانی در جدول مندرج در اطلاعیه مشخص شده اند و اطلاعات تکميلی در دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام می شود.

کسانی که در آزمون سال  93 وزارت بهداشت شرکت کرده و در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی بصورت تحصيل رایگان پذیرفته شده اند ولی پس از پذیرفته شدن ثبت نام نکرده و یا انصراف داده اند، به دليل محروميت یک ساله حق شرکت در این آزمون را ندارند.

اما پذیرفته شدگان مراکزی که تحصيل آنان بصورت پرداخت با شهریه بوده درصورت عدم ثبت نام یا انصراف، مشمول محروميت یکساله نیستند و مجاز به شرکت در این آزمون هستند.

داوطلبان متقاضي استفاده از آئين نامه تسهيلات ادامه تحصيل استعدادهاي درخشان وزارت بهداشت با آزمون ورودي و بدون آزمون ورودي، درحال حاضر باید مراحل ثبت نام را بصورت کامل انجام دهند. این داوطلبان متعاقبا باید براساس دستورالعمل هاي بعدي اقدام کنند.

وضعیت طرح نیروی انسانی برای داوطلبان

براساس اعلام اداره منابع انسانی و پشتيبانی، داوطلبان رشته هاي پيراپزشكی مشمول طرح نیروی انسانی می توانند صرفا یک بار (یا در دوران دانشجویی و یا اولین آزمون بعد از فراغت بعد از تحصیل) در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و غیر مرتبط شركت کنند. اینکه در صورت پذیرفته شدن در آزمون مضافا تعهدات مربوط به طرح نيروی انسانی مقطع كارشناسي كماكان به قوت خود باقي است.

براساس اعلام اداره منابع انسانی و پشتيبانی، اتباع خارجی در صورتی که در زمان فراغت بعد از تحصیل دارای شناسنامه ایرانی باشند مشمول قانون خدمت پزشکان و پيراپزشکان هستند.

صدور یک دفترچه سئوال برای رشته های دارای آزمونهای یکسان

براساس تصميمات متخذه که مبنی بر تصحيح روشها و بهبود آزمونها است، برخی از رشته ها که دارای آزمونهای یکسانی هستند در آزمون سال 94 تجميع و به صورت یک مجموعه امتحانی درآمده اند که فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر خواهد شد. 6 مجموعه در حال حاضر مشخص شده است. داوطلب با ثبت نام در یک مجموعه می تواند تمامی رشته های مذکور را انتخاب و با سایر داوطلبان متقاضی رشته های مشخص شده در این مجموعه به رقابت بپردازد و در اولين انتخاب رشته محلی که حائز نمره قبولی شده، پذیرفته شود.

اطلاعات کامل در این رابطه و نحوه انتخاب رشته متعاقبا در دفترچه راهنما ارائه خواهد شد .

داوطلبان رشته های الف-پرستاري مراقبت هاي ويژه، ب-پرستاري مراقبت هاي ويژه نوزادان، ج- پرستاری اورژانس د-تكنولوژي گردش خون دقت کنند براساس مصوبات موجود ارائه 2سال سابقه کار بالينی با مدرک کارشناسی تا تاریخ 31 شهریورماه 94 الزامی است.

منابع امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال 94 از طریق سامانه اینترنتی مرکزسنجش آموزش پزشکی به آدرس : http://sanjeshp.ir قابل دسترسی است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس