کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

ابلاغ آیین نامه اعطای بورس داخل برای ارتقای سطح علمی مربیان دانشگاه‌ها (93/10/26)

ایران کنفرانس

ابلاغ آیین نامه اعطای بورس داخل برای ارتقای سطح علمی مربیان دانشگاه‌ها

آیین نامه اعطای بورس داخل برای ارتقای سطح علمی مربیان دانشگاه‌ها ابلاغ شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،

در خصوص استفاده مربیان دانشگاه آزاد ازآیین نامه اعطای بورس داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای ارتقای سطح علمی مربیان دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی به شماره 47284 مورخ 93/3/20:

با عنایت به اینکه به استناد ماده 4 آیین نامه اشاره شده، تعیین سهمیه هر دانشگاه بر عهده شورای مرکزی بورس وزارتخانه می‌باشد واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی موظفند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 93/10/30 با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www. azmoon. net نسبت به تکمیل فرم مربوط به جمع آوری اطلاعات اعضای هیات علمی رسمی قطعی، رسمی آزمایشی و پیمانی متقاضی استفاده از سهمیه مربیان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1393 اقدام نمایند. با توجه به اینکه در فرم مذکور، درج امتیاز کسب شده مربوط به ماده 3 آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی الزامی است لذا در اسرع وقت به نحو مطلوب به متقاضیان اطلاع رسانی شود تا نسبت به تکمیل جداول مربوط به ماده 3 آیین نامه ارتقاء «فعالیت‌های پژوهشی- فناوری» اقدام و مراتب را به همراه مستندات مربوطه به کمیته منتخب واحد دانشگاهی ذیربط تحویل نمایند.

کمیته‌های منتخب می‌بایست نسبت به تشکیل جلسه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام و امتیاز کسب شده متقاضیان را جهت درج در سامانه در اختیار مسئولین امر قرار دهند. لازم بذکر است مستندات ارائه شده توسط متقاضیان به همراه اصل صورتجلسه متعاقبا از واحدهای دانشگاهی اخذ خواهد شد. ضمنا بررسی درخواست اعضای هیات علمی شاغل در واحدهای فاقد کمیته منتخب، در واحدهای همجوار دارای کمیته مذکور امکان پذیر می‌باشد.

بدیهی است عدم ورود اطلاعات در موعد مقرر به منزله عدم وجودعضو هیات علمی متقاضی استفاده از آیین نامه فوق الذکر تلقی خواهد شد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس