کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

امکان تبدیل بورس خارج دانشجویان به بورس داخل (1-7-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

امکان تبدیل بورس خارج دانشجویان به بورس داخل

همشهری آنلاین:
معاون بورس وزارت علوم با اشاره به برخی مشکلات ارزی و بودجه‌ای که برای این وزارتخانه به منظور اعزام دانشجویان بورسیه پیش آمده تاکید کرد که دانشجویان بورسیه می‌توانند در دانشگاه‌های داخل پذیرش شوند.

حسن مسلمی نائینی در گفتگو با مهر، اضافه کرد: به علت کمبود بودجه در وزارت علوم به دانشجویانی که توسط وزارت علوم بورسیه شدند اعلام کردیم اعزامشان با تاخیر انجام می شود و هیچ اجباری هم برای تبدیل بورس این دانشجویان اعلام نشده است.

وی ادامه داد: ما به این دسته از دانشجویان اعلام کردیم هر دانشجویی که مایل است می تواند بورسش را تبدیل به داخل کند یا با هزینه شخصی سفر کند، راه سوم هم این است که صبر کنند تا در شرایط مناسب اعزام صورت گیرد.

به گفته معاون بورس وزارت علوم، در عین حال به دانشجویان اعلام شد در صورت تبدیل کردن بورس به داخل و عدم قبولی در یکی از دانشگاههای داخل، اعزامشان همچنان پابرجا است.

وی گفت: دانشجویی هم که قصد تبدیل دارد خودش باید دانشگاه را انتخاب کند که در این صورت هزینه تحصیلشان پرداخت و به دانشگاهها اعلام کردیم خارج از ظرفیت این عده از دانشجویان پذیرش شوند و دانشجویانی که در داخل پذیرش بگیرند امکان اعزام به خارج را ندارند.

مسلمی نائینی در ادامه اظهار داشت: برخی دانشجویان نیز با هزینه شخصی سفر کردند که این هزینه به آنان پرداخت خواهد شد، برخی بورسشان را تبدیل به داخل کردند و عده ای دیگر از دانشجویان منتظر هستند تا وزارت علوم اعزامشان کند.

این مقام مسئول در وزارت علوم به برخی پیشنهادها برای حل مشکلات ارزی و بودجه ای اعزام دانشجویان اشاره کرد و گفت: برخی از این دانشجویان تقسیم بندی شده اند که در چه تاریخی اعزام شوند، آن عده از دانشجویانی که تا پایان مهرماه آماده اعزام شده باشند را هر چه زودتر اعزام می کنیم.

وی گفت: این مشکل برای تمام دانشجویانی که به کشورهای مختلف می‌خواهند اعزام شوند پیش آمده است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان