کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

شرايط نقل‌و‌انتقال دانشجو در دانشگاه‌های علوم پزشكی (2-7-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

شرايط نقل‌و‌انتقال دانشجو در دانشگاه‌های علوم پزشكی

مدير خدمات آموزشي دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز با اشاره به موافقت با 83 درخواست انتقالي دائم و موقت براي نيمسال آينده، گفت: موافقت با درخواست‌هاي مهماني و انتقالي به دانشگاه با درنظرگرفتن ظرفيت و توان آموزشي هر گروه، به‌منظور جلوگيري از نزول كيفيت آموزش و شرايط تحصيلي و مشكلات خاص دانشجوي متقاضي انجام مي‌شود.

دكتر ملك‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌در خوزستان، با بيان اين مطلب افزود: از مجموع 147 درخواست ثبت شده در سامانه نقل و انتقالات براي نيم‌سال آينده، با 31 درخواست انتقال دائم و 52 درخواست مهمان در مقاطع كارداني، كارشناسي و دكتري حرفه‌اي موافقت شد.

وي با توضيح شرايط آيين‌نامه نقل و انتقالات خاطرنشان كرد: وزارت بهداشت جهت تسريع در فرآيند انتقال و مهمان شدن براي دانشجوياني كه داراي مشكل هستند، تسهيلاتي را براي سه دسته از دانشجويان قائل شده‌است؛ دسته نخست دانشجوياني هستند كه پس از قبولي در كنكور ازدواج مي‌كنند و باتوجه به اين‌كه در شرايط و موقعيت جديدي قرار مي‌گيرند، دانشگاه با آن‌ها همكاري مي‌كند. همچنين دانشجوياني كه به هر علتي از قبيل سانحه، بيماري يا فوت يكي از والدين و قيموميت يا كفالت والد ديگر در صورت ادامه تحصيل در شرايط دور از خانواده با مشكل در زندگي خانوادگي خود مواجه شوند.

مدير خدمات آموزشي دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز دسته سوم را دانشجوياني عنوان كرد كه پس از قبولي در كنكور به بيماري‌هاي صعب‌العلاج مبتلا مي‌شوند و افزود: اين دانشجويان هم با توجه به لزوم بودن در كنار خانواده براي آرامش بيشتر و پيگيري موثرتر درمان به طور قطعي در اولويت موافقت با درخواست نقل و انتقال قرار مي‌گيرند. اما دانشجوياني كه پيش از انتخاب دانشگاه، از موقعيت و شرايط خود آگاهي دارند بايد در انتخاب دانشگاه و شهر محل تحصيل دقت لازم را داشته باشند.

ملك‌زاده همچنين به شرط معدل در آيين‌نامه نقل و انتقالات اشاره و تصريح كرد: در ترم نخست امكان ارائه درخواست نقل و انتقال وجود ندارد و دانشجويان متقاضي در مقاطع كارداني و كارشناسي بايد معدل بالاي 15 و در مقطع دكتري حرفه‌اي بالاي 16 داشته باشند؛ ضمن آن‌كه بخشي از ظرفيت نقل و انتقالات دانشگاه به سهميه‌ها مانند فرزندان اعضاي هيات‌علمي و شاهد و ايثارگر اختصاص مي‌يابد. همچنين كميته انضباطي بايد با درخواست دانشجو موافقت كند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان