عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

افتتاح بزرگترین مجتمع رفاهی خوابگاهی دانشجویان دختر در دانشگاه صنعتی اصفهان (3-7-91)

ایران کنفرانس : اخبار دانشگاهی

افتتاح بزرگترین مجتمع رفاهی خوابگاهی دانشجویان دختر در دانشگاه صنعتی اصفهان

با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور بزرگترین مجتمع رفاهی خوابگاهی دانشجویان دختر کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح شد.

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، در مراسم افتتاح این مجتمع، دکتر محمود ملاباشی ريیس سازمان امور دانشجویان کشور ارتباط صمیمی با دانشجویان و همدلی و گفتگوی چهره به چهره میان اعضای هیأت علمی، دانشجویان وکارمندان را زمینه ساز تعالی بیش از پیش دانشگاه دانست و گفت: ارتباط مبتنی بر علاقه، صمیمیت و دوستی با دانشجویان سبب از بین رفتن کاستی‌های احتمالی و مشکلات و اعتلای علمی و اخلاقی آنان خواهد شد.

وی با اشاره به امتیازات و ویژگی‌های برجسته دانشگاه‌های برتر کشور، افزود: بر اساس تجربیات بنده در وزارت علوم، دانشگاه صنعتی اصفهان در میان دانشگاه‌های کشور و حتی دانشگاه‌های ممتاز تهران از ویژگی‌های ممتاز و منحصربفردی برخوردار است.

دکتر ملاباشی وضعیت خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در مقایسه با سایر دانشگاه‌های کشور را مطلوب خواند و گفت: با ایجاد اصلاحاتی اندک در برخی بخش‌های خدماتی دانشجویی، خدمات در حال ارائه به دانشجویان این دانشگاه بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

رئیس سازمان امور دانشجویان کشور اضافه کرد: با توجه به گذشت دوسال از آغاز اجرای طرح برون سپاری خدمات دانشجویی در دانشگاه‌های کشور، این طرح در بخش عملیاتی پیشرفت نسبی داشته که با پیگیری‌های مربوطه تا پایان برنامه پنجم توسعه بصورت کامل اجرایی خواهد شد.

وی ارائه الگوهای مناسب وعملیاتی در این بخش را سبب ترغیب دانشگاه‌ها به برون سپاری خدمات و افزایش سرعت اجرای این طرح دانست و افزود: مجتمع رفاهی خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان به جهت برخورداری از ویژگی‌های خاص و نیز امکان مدیریت آن توسط بخش‌های اجرایی خارج از دانشگاه، الگوی مناسبی برای تمامی مجموعه‌های رفاهی خوابگاهی دخترانه در دانشگاه های سراسر کشور می‌باشد.

همچنین در این مراسم دکترهمدانی گلشن رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن تشکر از عوامل اجرایی ساخت و بهره‌برداری از این مجموعه گفت: مجموعه رفاهی، خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان باتوجه به مشکلات گذشته دانشجویان دختر دانشگاه در بخش خوابگاه و امکانات رفاهی به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به ویژگی‌ها و امکانات خاص تدارک دیده شده به منظور رفاه دانشجویان دختر دانشگاه در این مجموعه، اظهار امیدواری کرد: با توجه به اهداف بلند مدت مجموعه دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز پتانسیل‌های این دانشگاه، بسترهای لازم به منظور دستیابی به اهداف محوری و اساسی این دانشگاه بیش از پیش فراهم شود.

گفتنی است مجتمع رفاهی، خوابگاهی صدف دانشگاه صنعتی اصفهان با دارا بودن امکاناتی مانند خوابگاه های چندگانه، بازار، رستوران، سالن های مطالعه، تجهیزات ورزش های همگانی، مجموعه ورزشی نشاط، زمین اسکیت و دوچرخه سواری، فضاسازی و نورپردازی های متنوع، اتاق‌های ویژه استراحت و مطالعه جهت دانشجویان دختر خوابگاهی و غیرخوابگاهی، مجتمع فرهنگی و نیزقرارگرفتن درمجاورت دانشکده‌های این دانشگاه، ظرفیت خوابگاهی دانشجویان دختر این دانشگاه را افزایش می‌دهد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان