کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

تصویب ایجاد ۷ رشته جدید در مقاطع دکتری و ارشد دانشگاه تبریز (93/12/20)

ایران کنفرانس

تصویب ایجاد ۷ رشته جدید در مقاطع دکتری و ارشد دانشگاه تبریز

رییس دانشگاه تبریز گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هفت رشته تحصیلی جدید در دانشگاه تبریز ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورمحمدی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ایجاد رشته های جدید در این دانشگاه گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سه رشته در مقطع دکتری تخصصی و چهار رشته در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه ایجاد شد.

وی با اشاره به این رشته ها گفت: ایجاد رشته های بیوشیمی، حقوق عمومی و مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع دکتری تخصصی و رشته های مهندسی برق – برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی، مهندسی سیستم های میکرو نانو الکترومکانیک و مهندسی کشاورزی – علوم دامی در مقطع کارشناسی ارشد مورد موافقت قرار گرفته است.

پورمحمدی افزود: همچنین با موافقت شورای گسترش، رشته مهندسی کشاورزی – علوم دامی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی اهر وابسته به این دانشگاه ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه با افزوده شدن این تعداد رشته شاهد درخشش هر چه بیشتر این دانشگاه خواهیم بود، گفت: کارشناسی های لازم برای افزوده شدن سایر رشته ها به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی انجام شده است و در پی موافقت وزارت علوم برای افزوده شدن این رشته های درسی به دانشگاه هستیم.

 

همایش بین المللی افق های نوین در زمین شناسی و علوم جغرافیا

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان